Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az alábbi szituról? Hogyan viselkedjek?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt, igaz távkapcsolat... :(


Nagyon féltékeny, ha nem is adok rá okot, önhibamon kívül ha neki valami fura egyből támad.


Olyankor olyanokat mondd: "Nem hagyom hogy valaki mégegyszer hülyere vegyen és átbasszon! Nem akarok és nem fogok beleszeretni megegyszer valakibe akiben nem tudom bizhatok e. Jobb lenne neked nélkülem, én egy nehéz eset vagyok, sokat szenvedsz a kirohanásaim miatt." És hasonlók.


Előző csaj 9 évig átbaszta, de én nagyon komolyan gondolom vele, nagyon ragaszkodom hozzá, mindig jobban megszeretem, mindennek ellenére. De van amikor annyira nehéz ez a egész. Legtöbbször megértő vagyok, de néha kiborulok sajnos :(



2018. máj. 30. 07:55
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, ha kemény leszek...de ha valakibe szerelmes az ember.. NINCS olyan, hogy most szemétkedek, te felelj meg nekem addigis, utána majd meglátod, jó fej leszek,de addig még porig alázlak néhányszor...biztos, ami biztos..csak, hogy tudd a helyed.... ezt manupulációnak hívják és érzelmi zsarolásnak. Ha neked ez jó...csináld. Viszont 100%-ban biztos lehetsz benne, hogy nem lesz később jobb, ez csak duma. Egy szerelmes férfi nem ilyen és ez a viselkedés akkor sem elfogadható.


#8-as voltam

2018. máj. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Nem szerelmes. Ezt tudom.

Nemegyszer elmondta már hogy nem akar beleszeretni senkibe amíg nem érzi h az a másik szereti és elfogadja.

2018. máj. 30. 10:11
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Csak az a baj, hogy a szerelem az nem irányított történés. Az ember nem akkor szerelmes, amikor ő úgy gondolja, hogy szerelmes akar lenni....eleve ember és ember közt elfogadhatatlan az ilyen viselkedés. Jó neked, hogy szivat? De most komolyan...szerintem ez annyira nem erős duma, amit lenyomott neked, hogy ennyire be kell venni..persze, megértem hogy nem jól esik. Mi nők sokszor szeretnénk azt hinni, "hogy majd mi mások leszünk számára, értünk megváltozik" stb.. sajnos nem így van.

Nem teljesen tiszta, hogy minek vagytok együtt, ha ő nem is akar kapcsolatot? De mostmár befejezem az akadékoskodást, ígérem. Úgy gondolom, hogy saját magadnak tennél óriási szívességet, ha nem hagynád ezeket. Viszont nem vagyok a helyedben, ez a te dolgod.

2018. máj. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Aha, itt van a kutya elásva. Légy nyugodt, hogy még dugja az exet. Szállj ki ebből a fostengerből.
2018. máj. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Ő is azt mondta, tudja hogy ha eldob, vagy ellök magától, a következő lannyal is ilyen lenne, sőt tiaztába van vele hogy más talán már most otthagyná, nem viselné el. És hogy nem akar elveszíteni, de vannak pillanatok amikor teljesen mashogy latja ami velünk van. Maskor meg tisztán látja hogy jól működünk, és kellek neki
2018. máj. 30. 10:47
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező..nagyon jó lelkű lány lehetsz..de komolyan. Kár, hogy egy kapcsolat egymás boldoggátételéről is szól. Nem csak egy ember boldoggátételéről. Vagy elviseléséről. Magyarázhatunk ebbe bármit.. jó, néha dob egy-két morzsát, hogy nehogy lelépj..de ennyi..egyszerű, mint az 1*1..nem győzködlek, tapasztalatból írom.
2018. máj. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Hogyan tudnék méginkább megértőbb, a támasza lenni?
2018. máj. 30. 12:32
 18/24 anonim ***** válasza:

#17

😶

Hogy mi??

Csillagom: tetováltasd a homlokodra, hogy a "Laci lábtörlője vagyok", vagy ahogy hívják. Aztán miután szétdugta a szeretőjét, kérdezz rá, hogy jó volt-e.

Te semmi másra nem kellesz neki, csak hogy féltékennyé tegye a házas ribijét, és rajtad álljon bosszút. Fél, hogy a nőt elveszti. Ezért vele kedves. Téged meg nem szeret, ezért nyugodt lélekkel tölti ki rajtad a mérgét, amikor a másik nő miatt ideges.

Te pedig kur.vára meg is érdemled a sorsodat, ha ezek után még nyalod a se.ggét és el akarod fogadni. Te se vagy százas.

Csak csendben élvezd a szenvedést. Erre a perverziódra senki se kíváncsi.

2018. máj. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nézz utána a bántalmazó kapcsolatok jellemzőinek. Aztán dönts a sorsodról.
2018. máj. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

#17, úgy tudnál a támasza lenni, ha elvégeznéd a pszichológia szakot és szakképzett elmegyógyászként...


A #15-ben leírt szép tiszta skizo megnyilvánulás.

De ne is haragudj, ah neked két hónap távkapcsolat után ez a nagy problémád egy ilyen tapló paraszttal (ha beteg is, meg ha még az előző szerelmében él is) akkor rád is rád férne valami komoly agyturkász.

2018. máj. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!