Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az alábbi szituról? Hogyan viselkedjek?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt, igaz távkapcsolat... :(


Nagyon féltékeny, ha nem is adok rá okot, önhibamon kívül ha neki valami fura egyből támad.


Olyankor olyanokat mondd: "Nem hagyom hogy valaki mégegyszer hülyere vegyen és átbasszon! Nem akarok és nem fogok beleszeretni megegyszer valakibe akiben nem tudom bizhatok e. Jobb lenne neked nélkülem, én egy nehéz eset vagyok, sokat szenvedsz a kirohanásaim miatt." És hasonlók.


Előző csaj 9 évig átbaszta, de én nagyon komolyan gondolom vele, nagyon ragaszkodom hozzá, mindig jobban megszeretem, mindennek ellenére. De van amikor annyira nehéz ez a egész. Legtöbbször megértő vagyok, de néha kiborulok sajnos :(



2018. máj. 30. 07:55
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Én az első ilyen mondatára elküldtem volna vissza az anyjába, de úgy látszik, neked jó, ha lábtörlőnek néz valaki...
2018. máj. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Jó, te szimplán idióta vagy... vagy csak troll.
2018. máj. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Nem vagyok troll...
2018. máj. 31. 18:08
 24/24 A kérdező kommentje:

Egy mélyponton voltunk jó néhany napig. Én bennem minden lejátszódott már hogy miért kerül, miért ráz le....

És beigazolódott. Még mindig bántja őt hogy az exe 2 hete letiltotta és eltűnt. Sokat gondol rá, miért, mi lehet vele.


De én ne aggódjak, ne agyaljak.

2018. jún. 11. 10:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!