Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm ki van akadva hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm ki van akadva hogy mindenki lejjebb néz engem mint amit elértem, ahány iskolám van?

Figyelt kérdés

Rendszeresen előfordul hogy üzletekben hozzám jönnek oda emberek hogy keresnek valamit. Mindig mondják hogy azt hitték én vagyok itt az üzletvezető, eladó, stb. Semmi baj nincs ezzel.

Most építünk egy házat és már kétszer előfordult amikor kinnt voltunk az építkezésen hogy odajöttek az utcabeliek, idegenek, hogy mennyiért vállalnánk xy munkákat. Mert azt gondolták én vagyok a melósok főnöke, irányítója :D

Jókat nevetek ezen, nem szégyellem. Viszont a barátnőm ki van akadva, hogy két diplomám van, egy menő multinál dolgozom, most léptettek elő, nemsokára választhatok céges autót, stb és ennyire lejjebb néznek, ez sértő rá nézve. Amúgy 28 vagyok, szerintem közepesen jó szakember. A fejemhez vágta hogy mennyire égő az, hogy egy több tízmilliós házat építünk saját erőből (meg hitelből, de családi támogatásunk egyikünknek sincs), jól keresünk, aztán engem burkolónak, falazónak, térkövesnek néznek állandóan :D

Amúgy nem lenne rossz ezekhez érteni, úgy hallom jobban keresnek mint én a diplomákkal.


2018. máj. 30. 11:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
86%
Nekem meg a barátnőd viselkedése a ciki.
2018. máj. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
83%
Az ilyen nem barátnő de komolyan! Gondolkodj el rajta!
2018. máj. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy miért kellene ennek ilyen nagy jelentőséget tulajdonítani és azt már végképp nem értem, hogy ebből hogyan következik az, hogy ilyen és olyan problémák lesznek a kapcsolatukban. Ez szerintem nem valós probléma...egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy a lány ezt komolyan veszi, én max. röhejesnek találnám, hogy mindig ez törénik. Nekem pl. van egy ismerősöm, aki tanár, de folyton takarítónak/portásnak nézik az iskolában, ahol tanít és ezzel már mi is szoktuk ugratni :) Nem azért, mert lenézzük a takarítókat vagy portásokat és az milyen gáz vagy ciki stb., hanem már ezerszer történt ilyesmi és már tényleg vicces, hogy folyton őt találják meg, illetve nem is értjük, hogy ennek mi lehet az oka. Jót röhögünk rajta és ennyi.
2018. máj. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
80%

Na jól belevalogattal... Bocsi hogy ezt mondom de ekkora egy felszínes tyúkkal sokkal nagyobb gondjaitok is lesznek. Képzeld csak el ha ne adj isten lebetegszel és nem tudsz dolgozni vagy 'csak' valami 'alantos' munkát tudnál vállalni.


Vagy ha megszűnik a munkahelyed.. Mi vár rád mellette? A szeretet nem a foglalkozásodon múlik nem a végzettségeden... Lehet a pénzed, egzisztenciád szereti nem téged.


Úgyhogy óvatosan.


Én diplomás vagyok a páromnak csak szakmája van, de abban nagyon jó. Imádom az eszét. Soha ilyen gondolatom nem volt vele kapcsolatban mint amin a barátnőd rugozik.


Ez a kiscsaj egy éretlen felszínes liba.


24N

2018. máj. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
76%
Hajjjajjj, csak nehogy megtudja a barátnőd, hogy mennyit keres egy igazi szakember burkolóként, mert lehet hogy lecserél. :D
2018. máj. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, merre laksz, ahol ennyi ostoba ember van, vagy nincs az üzletekben a dolgozókon megkülönböztető egyenruha.
2018. máj. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
78%
A barátnőd kissé ostoba és felszínes. Főleg, hogy ennyire nincs képben mennyire is keresnek jól ezek a szakemberek :D Bátyám "kulimunkás", neki nem kellett hitel a többtízmilliós házához..
2018. máj. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
52%
Ilyen írásképpel hogy van neked diplomád? Vagy kamu, vagy ma már tényleg minden hülyének lehet diplomája.
2018. máj. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
22%

Istenem megint ez az íráskép,komolyabn mondom jobbat nem tudtok kitalálni ez már lerágott csont,lapozzunk.


Akkor írj egy emailt egyik India felsővezetőmnek is légyszíves,hogy hogy lett sikeres,hogy nem tökéletes a helyesírása.

Nem tudom szerintem az egész vállalat rajtad röhögne,és visszakommentelné lássuk te hol tartasz az életben a nagy helyesírásoddal.

2018. máj. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
68%

#19: alap dolog, hogy valaki viszonylag normalisan irjon.

Rohadtul nem erdekel az indiai fonokod, mint ahogy veled sem ismerkednek, mert igenytelen vagy.

2018. máj. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!