Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nő nem akarja békénhagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő nem akarja békénhagyni a páromat mivel tudom finoman és nőiesen leszerelni? Vajon a párom is hibás?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztünk össze. Eddig semmi gond nem volt köztünk. Régebb óta ismerjük egymást,úgyhogy tudom ki a szóban forgó nőszemély.


Szóval a lényeg. Régen kavartam,tudtommal csak egyszer kétszer voltak együtt. És a párom néha elvitte ide oda a csajt. Mármint furikázta kocsival. Utána mint haverok jóban maradtak. Ez már több,mint 2 éve volt,mi még nincs 1 éve,hogy együtt vagyunk.

Múlthéten ráírt a csaj,hogy mizu meg hogy van stb. Egyből mondta is a párom,hogy nehogy félrértés kerekedjen.

Elég hamar rátért a csaj a lényegre,hogy találkozni akar(kacsintós fej,meg enyhe célzás a szexre),párom mondta neki,hogy nem akar,meg,hogy vagyok neki.

Erre a csaj elkezdett neki írkálni,hogy úgyse fog sokáig tartani meg,hogy nem kell tudnom róla,hogy Ők találkoznak stb.

Láttam a beszélgetéseket,szerintem a párom nagyon is úriember módjára próbálta neki elmagyarázni,hogy nem és hagyja békén,de egyszerűen nem hagyja abba az írogatást.

Egy ilyen téma után,gyorsan átvált,hogy "amúgy vele ez történt meg az",ha válaszol a párom akkor meg pár mondat után egyből megint felhozza,hogy miért nem találkoznak.


Na a lényeg, hogy ráírtam én a csajra, hogy legyen kedves jagyja békén a páromat,erre azt írta,hogy Ő semmit nem is akart és a párom hazudott nekem. Leírtam,hogy tudom,hogy mi az igazság,mert volt amikor ott ültem mellette és láttam amit ír. Erre letiltott.


Kértem a barátomat,hogy ha nem hagyja abba akkor tiltsa le Ő is a csaj,meg a telefon számát is,mert már kétszer hívta is,de egyenlőre ez nem történt meg. Már kezdem azt érezni,hogy a barátomnak is tetszik ez a játék,csak,hogy engem szétvet az ideg és már ott tartok,hogy megkeresem a lányt vagy pedig kirakom a páromat,mert nekem erre a felesleges drámára nincs szükségem.


Egyébként meg se fordult volna ilyen a fejemben,mert tök jól megvagyunk,minden jól működik,csak most egy kicsit csalódtam benne,hogy miért hagyja ezt.



Remélem nem lett zagyva és bocs,ha hosszú lett


26/N,párom 34/F



2018. máj. 30. 18:00
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen korrekt :)
2018. máj. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
örülök hogy végül sikerült megoldani
2018. máj. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Örülök, jól kezeltétek :)
2018. máj. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!