Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi értelme van ennek? Szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van ennek? Szerintetek normális, hogy ezért akar szünetet tartani a barátnőm?

Figyelt kérdés

Nekem már csak pár nap van az egyetemből, utána vége teljesen. Nagyon várom már...

Erre a párom állndóan hisztizik, hogy neki még van 2 éve és az idei vizsgaidőszakból is 1 hónapja... hogy abban az egy hónapban én biztos minden nap bulizni fogok (ami részben igaz is).

De hogy ő nem tudja ezt elviselni, hogy amíg ő egész nap tanul addig én bulizok és mesélek neki hogy minden milyen jó...Mert hogy magányosnak érzi magát. És hogy nem miattam akar szünetet hanem maga miatt. Mert hogy ő nagyon önző, irigy rám. És ez tudja hogy nem normális de hogy ő ezzel a tudattal nem tud bennelenni egy kapcsolatban.


2018. máj. 31. 09:32
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem rossz a hozzáállása.


Nekem mostanában jóval több a szabadidőm, mint a páromnak, mégsem csesztet miatta.


22/N

2018. máj. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nem "szünetet" akar (eleve sose értettem meg ezt a szünetes hülyeséget), hanem azt, hogy ne bulizni járjál, hanem legyél mellette a nehéz időszakában.

Kicsit lehetnél kevésbé önző, vele pedig megértőbb.

2018. máj. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

12-es.

Elvégzem mindjárt az egyetemet... had ne legyen már az bűn, hogy egy kicsit szórakozni és ünnepelni szeretnék... Azt hiszem megérdemlem ennyi év tanulás után

2018. máj. 31. 10:28
 14/30 anonim ***** válasza:
95%
Döntsd el, hogy ki és mi a fontos neked, de utána ne a másikat okold a döntésed következményei miatt.
2018. máj. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor "egy kicsit szórakozni és ünnepelni" akarsz, vagy "minden nap bulizni"?
2018. máj. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
47%
Várd meg az ő 1 hónapját és bulizzatok együtt.
2018. máj. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Szóval ki se mozduljak otthonról csak azért mert a barátnőm nem képes elviselni hogy én szórakozni járok.. ellenkező esetben érdekes módon engem nem zavarna
2018. máj. 31. 11:56
 18/30 anonim ***** válasza:

#17

Nem válaszoltál. Mindennapi bulikáról lenne szó, vagy egyszer meg akarod ünnepelni, hogy vége a tanulásnak?

Mert nagyon nem mindegy.

A mindennapi bulikát eleve nem is értem, megkapod a diplomád és akkor ennyi volt, pipa, hátradőlhetsz? Nem kellene akkor a nehezen megszerzett végzettséggel pl munkát keresni, vagy valami? Hogy fér bele a dolgos hétköznapokba a mindennapos partyzás?

2018. máj. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

munkát szeptembertől kezdem. Meg is van hogy hol.

Arról lenne szó, hogy elmegyek 1 fesztiválra ami több napos de nem ottalvós, haverjaimhoz lemegyek Balatonra 1-2 napra, emellett olyan 1-2 éjszakai bulizás. És iszogatás, haverokkal ide oda járkálás az alap

2018. máj. 31. 12:17
 20/30 anonim ***** válasza:
0%
78%, te nagyon sötét vagy.
2018. máj. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!