Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi értelme van ennek? Szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van ennek? Szerintetek normális, hogy ezért akar szünetet tartani a barátnőm?

Figyelt kérdés

Nekem már csak pár nap van az egyetemből, utána vége teljesen. Nagyon várom már...

Erre a párom állndóan hisztizik, hogy neki még van 2 éve és az idei vizsgaidőszakból is 1 hónapja... hogy abban az egy hónapban én biztos minden nap bulizni fogok (ami részben igaz is).

De hogy ő nem tudja ezt elviselni, hogy amíg ő egész nap tanul addig én bulizok és mesélek neki hogy minden milyen jó...Mert hogy magányosnak érzi magát. És hogy nem miattam akar szünetet hanem maga miatt. Mert hogy ő nagyon önző, irigy rám. És ez tudja hogy nem normális de hogy ő ezzel a tudattal nem tud bennelenni egy kapcsolatban.


2018. máj. 31. 09:32
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

#20

Miért is?

2018. máj. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

"hogy abban az egy hónapban én biztos minden nap bulizni fogok (ami részben igaz is)."


Itt írta le, hogy nem mindennap fog menni, de te is beláthatnád, hogy nyilván nem mindennap lesz buli most egy hónapig, hanem jobban meg fogja nyomni.

2018. máj. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

#22

És? Éppen erről beszélek... :D


Kérdező: elég ciki, hogy nem tudjátok normálisan megbeszélni, és nem tudtok megoldást találni. Mi lenne, ha megvárnád azt az 1 hónapot, és utána együtt buliznátok pl? Vagy valami... Mióta vagytok együtt ilyen problémamegoldó készséggel? :D

2018. máj. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban jársz, ha hagyod ezt a pi--át. Az addig oké, hogy felismerte, hogy ez tényleg nem normális, de mégis mit hisz, hogy ez a probléma soha többet nem fog előjönni? Legközelebb, ha valamiben jobban teljesítesz mint ő vagy szerencsésebb vagy, több szabadidőd van, vagy bármi olyan történik, ami neked kedvezőbb, akkor megint szünetet kér? Vagy ezt mégis hogy gondolja? Addig jó vagy, amíg vagy egyenlő helyzetben vagytok, vagy ő van felsőbbrendű helyzetben, de amint fordul a kocka, már nem kellesz? Egy ilyen elcseszett felfogású nőre nem pazarolnám az életem, de te tudod.
2018. máj. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
3 éve vagyunk együtt
2018. máj. 31. 13:21
 26/30 Bence_ ***** válasza:

Ok ha gyereketek lesz azt,hogy fogja kezelni?

Ő mondjuk te meg jó helyen dolgozol.

2018. máj. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 Bence_ ***** válasza:
*otthon
2018. máj. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
47%
Semmiképp se normális szünetet kérni. Felnőtt emberek vagytok, akik állítólag szeretik egymást. Nem igaz, hogy nem lehet megoldást találni a helyzetre. Pl.megvárhatnád, amíg a barátnőd is végez a vizsgákkal. Neked amúgy nem hiányzik a barátnőd, ha nélküle bulizol? Vagy lazíthatna egy kicsit a barátnőd, és ő is elmehetne veled bulizni. Fiatalok vagytok, bírnotok kell a strapát, nehogymár 1-2 buli akadálya legyen a sikeres vizsgaidőszaknak. Nappal segítesz neki, kikérdezed az anyagot, éjjel meg tomboltok egyet. Egyébként Te szereted a barátnődet? A leírásodból, reakcióidból nekem úgy tűnik, hogy elvagy mellette, de nem különösebben érdekel.
2018. máj. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
41%

Én se örülnék, ha a párom elmenne haverokkal több napos fesztiválra, utána meg ide-oda bulizgatni.

Valahogy nem hiszem el, hogy neked ez tök természetes részedről (vagy ha ő menne el).

2018. máj. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
2018. jún. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!