Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A vőlegényemmel fél éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényemmel fél éve vagyunk jegyesek és 4 hónapja élünk együtt, de amióta együtt élünk kiderült, hogy nem egyszer megcsalt, társkeresőkre regisztrál fel, mint egyedülálló férfi. Nem tudom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Beszéltem vele erről és mindig sírás lett a vége, de most már betelt az a bizonyos pohár. Én eredetileg 300 km-rel odébbről jöttem, magyarul vidéki vagyok. A bizalmam benne megingott rendesen. Kérdezgette, hogy bízok-e benne, én azt mondtam hogy csak annyira, amennyire ő bennem, magyarul sehogy, mert egy emlékképpel kell harcolnom. Msn-en szokott beszélgetni nálam fiatalabb csajokkal és mindig eltakarja, hogy ne lássam. Kérdeztem, hogy le akar-e váltani, meg ilyenek, nem adott számomra elfogadható és megnyugtató választ egyik kérdésemre sem. Nekem ebből elegem van, házi k*nak érzem magam. Valami "nagy dobásra" készülhet, de nem árulja el mi az, csak annyit mondott, hogy január végétől figyeljem az egyik hirdetős újságot, mellesleg egy csomó meglepije van számomra, de én nagyon kétlem, hogy igazak lennének. Én azt már szerintem nem várom meg. Nincs szükségem ilyen pasira, elég volt a kétszínű, hazugokból.

Mit javasoltok?

(Bocs, ha hosszra sikerült, de így talán világosabban látjátok)


2008. okt. 31. 09:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
na hogy vagy mi van veled azóta? :)
2010. jún. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Végleg szakítottunk szerencsére, mert kiderült, hogy egy gerinctelen ember. De köszönöm, jól vagyok.
2010. júl. 5. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!