Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nélküled megy a párod nyaralni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nélküled megy a párod nyaralni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Komoly kapcsolatban élek, azonban ez lesz az első közös nyarunk együtt.

Nekem meg sem fordul a fejemben, hogy a baratnőimmel menjek nyaralni több napra, nélküle.

Ő most jelentette be, hogy 4-5 napra megy 3 barátjával nyaralni.

Gondolom becsúszik még másik társaság is majd még a nyárra.

Persze, elmegyünk ketten is, maximum kétszer.

Csak szerintem nem feltétlenül jó ez így?

Jogosan bánt ez engem?


2018. jún. 4. 17:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem akkor bantana jogosan, ha velem egyaltalan nem menne el nyaralni, de irod, hogy egyutt is mentek majd, raadasul ugy nem ki 2x is. PAr napra meg elmegy a haverokkal is. Attol hogy egy par vagytok, és szeretitek egymast, meg van külön elet is egymas nelkül töltött idő.


Tavaly 4 hónap után én is egyedül mentem a barataimmal 4 napra, igaz, a paromat is hivtam, ő nem akart jönni, ez nekem is akkor rosszul esett, de megbeszéltük, megértettem az okait, utolag kenyelmesebb is volt az út, hogy csak 4en voltunk a kocsiban, de ami a legjobb volt, hogy abban a par napban először éreztem, hogy hiányzik, ergo ez is a szerelem jele, és hogy ez igy van rendjén.


Egyébként vannak ismerőseim 40-50 között, 4 nő, akik mindig együtt mennek a tengerhez, ferjek nelkül, pedig amugy jól működő házasságaik vannak, de állitják, hogy eszük ágában sincs elrontani a nyaralást azzal, hogy a férjüket is viszik.

2018. jún. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
52%

Jogos akkor lenne ha veled egyáltalán nem menne, de kétszer is mentek együtt.


Komoly kapcsolatban éltek, de ez lesz az első közös nyaratok??!?! Akárhogy számolom maximum 10 hónapja lehettek együtt de lehet hogy csak 5-6. Ha pár hónap után ennyire kiakarod magadnak sajátítani és elkezdesz rinyálni hogy a haverjaival miért megy nyaralni úgy több nyaratok nem lesz együtt. Így még jobban nem jogos a sértődésed, pláne még veled kétszer is megy.

2018. jún. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
76%

Nem nyaralunk egymás nélkül, mert tudjuk, hogy ez esetben a másiknak otthon vérzik a szíve. Rossz érzés, ha én is szívesen mentem volna oda, de nem mehetek... Neki is rossz érzés ugyanez.

Ettől függetlenül persze vannak haveros hétvégék, régi csoporttalálkozók, ahova egyedül megyünk, de ez általában egy éjszaka és mindenki "páratlanul" megy. Szórakozni elmegyünk egymás nélkül.

Nyaralni még sosem jutott eszembe, hogy nélküle mennék. Szerencsére neki sem. :)

Fesztiválozni volt már, de akkor is csak három napot és azért nélkülem, mert én nem akartam menni.

2018. jún. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
49%

Ha kettesben is járunk el több napra és külön is, azzal szerintem nincs baj.

Szerintem onnantól probléma, amikor a kettesben levő programok sorolja hátrèbb a haverok miatt.

2018. jún. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
70%
A 8-assal értek egyet. Nekem ez nagyon nem férne bele. De szerencsére a páromnak se jutna eszébe a nagy nehezen kiváltott szabad időt nélkülem tölteni. Mi 4 éve vagyunk együtt.
2018. jún. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mi általában 1X kettesben és 1X a barátokkal nyaralunk, sose külön.
2018. jún. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Minden évben megyünk egymás nélkül is pár napra nyaralni/fesztiválozni, van, hogy egy évben többször is, nincs ezzel semmi probléma, sőt, teljesen alap. Össze se jönnék olyan emberrel, akinek ez problémát jelent, nem kell az életembe se egy tapadós/kisajátító/korlátozó típusú ember, aki azt hiszi, hogy csak azért, mert együtt van valakivel, onnantól rendelkezik a másik összes szabadidejével, se egy bizalmatlan/féltékenységre hajlamos ember, aki egyből retteg és kombinál, ha nem vagyok szem előtt.. Az egyik undorítóbb, mint a másik.
2018. jún. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Igen, mert abban az időpontban nem érek rá.


Naés? Menjenek, érezzék jól magukat, aztán ennyi, tudom, hog nem csalna meg - azt amúgy is bármikor megtehetné, ha akarná -, úgyhogy nincs kérdésem. :)

2018. jún. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!