Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, aki távkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki távkapcsolattal kezdett a gimi alatt, majd egyetemre ment, továbbra is folytatva ezt a távkapcsolatot és a végén sikerült összeköltöznie a párjával?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve vagyok együtt barátommal, idén készülök egyetemre, de ugyanúgy maradna köztünk távolság. Én koleszos lennék, ő pedig dolgozna, de értelemszerűen oda megy, ahol talál munkát. Nektek ezt sikerült legyőzni? Mennyire volt nehéz?

19/L



2018. jún. 9. 09:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én hallottam már ilyet is, olyat is.

Az a gond, hogy ebben az életkorban amúgy is annyit változik az ember. És akkor még jönnek az új hatások, új élmények.

2018. jún. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Én igazából pont a kapcsolat kb. közepén mentem át egy elég nagy változáson. Kialakult nálam szorongás, pánikrohamok, elég sokmindenben megváltozott a gondolkodásmódom, az értékrendem. Barátom végig kiállt mellettem, segített ahol csak tudott és teszi a mai napig is. Szerintem ez csak jobban összekovácsolt minket, sokkal többet kezdtünk el beszélgetni az érzéseinkről is, sokkal jobban megértjük egymást. Úgyhogy ilyen típusú változástól annyira nem félek. :)
2018. jún. 9. 12:15
 13/14 anonim ***** válasza:
Mi a gimi utolsó évében találkoztunk most végzek az egyetemen eddig bírjuk de nem mindig volt egyszerű párom dolgozott már mikor megismertem. Jelenleg összeköltözés előtt állunk.
2018. jún. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ismerek néhány pozitív példát, de leginkább negatívat. Ez teljesen tőletek függ. Én ennyi idősen még nagyon alakulóban voltam, amikor bekerültem az egyetemre, fél éven belül szakítottunk az akkori barátommal. Már nem volt semmi közös témánk, én pedig teljesen más ember lettem 2-3 leforgása alatt (pozitív irányba változtam)
2018. jún. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!