Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékenység miatt befejezzem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenység miatt befejezzem?

Figyelt kérdés

Féltékeny vagyok a páromra, mert sok kannak tetszik. Én soha nem dicsérném ne, hogy elbízza magát. Így meg azt hiszi nem is tetszik nekem.

Kb. 2 hete beszólok az utcán csajoknak, mert megfogadtam, hogy vissza adom neki ezt az érzést. Ezért 3 napja cirkusz van, mert nem voltam ilyen és állítólag nem féltékeny, hanem dühös rám. :-(

Én meg napról napra féltékenyebb vagyok.

Párom szerint az a féltékenység, ha azt hiszem elmenne mással. De ő bízik bennem és amikor beszólok bármelyik csajnak ő nem féltékeny, hanem dühös.

A másik problémám az, hogy kb. 3 hete facebookon kiírtam az oldalamra, hogy szex őrült a párom és csak a szexet akarja tőlem. Itt volt 5 nap mosoly szünet, de ami a legrosszabb rám írt egy több éves ismerőse, hogy ha még egyszer bántom a páromat ő megveretett engem. UTÁLOM, ha fenyegetnek és szerintem akivel a páromhoz nem lett volna köze szexuálisan az nem is fenyegetett volna. Igazam van???



2018. jún. 10. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat eleg izlestelen vagy. Nem sok idot josolok a kapcsolatodnak.
2018. jún. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

uristen te nagyon buta vagy D: bár a csajt is minősíti, hogy olyannal van együtt, aki ilyeneket ír ki fbra, én már ott lapátra tettelek volna. meg mi az hogy "beszólsz" más csajoknak? catcall? az is egy ocsmány proli műfaj...


pfejj.

2018. jún. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hallod...az egész egy nagy katyvasz,hogy a párod ezt hogy bírja. Nade ez a kiírásod..szerintem az én két bátyám lehet szintén "megsimogatta" volna a buksidat...ne lepődj meg,ha ki vannak rád akadva
2018. jún. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

"Soha nem dicsernem nehogy elbizza magat..."

Pfff. Konyorgom minek neked parkapcsolat?

Nem csodalom ha a csaj duhos rad. Plane ilyet kiirni fbra hogy "szexorult a parom es csak a szexet akarja tolem.." az hogy mi van koztetek az kizarolag ratok tartozik senki masra, a facebook nem erre van hogy lejarass masokat plane a baratnodet. Nem sok jot josolok erre a kapcsolatra.

2018. jún. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Te egy igazi kis gyökér vagy,remélem elkapnak.
2018. jún. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon kis nyomi vagy. Az egód irányítja a kapcsolatodat.

Hol van ebben a szeretet?????? Sehol.

A csaj veled van mert valami beléd lát valami szeretetet ami nincs is benned. Inkább örülnél, hogy nem tudja ilyen vagy.

Ha valakinek tényleg el kell magyarázni, hogy nem alázzuk meg nyilvánosan a csajt, hogy szexőrült akkor se ha így van az régen gáz. Ezt olvassa több száz idegen, barát, rokon, lehetséges munkatársak vagy bárki. Ha nem lennék valakivel szexkapcsolatban soha az életben akkor is bevédeném ha ilyent olvasnék róla. Mert ez alázás.

2018. jún. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a második után bxnálak ki a francba, de fészbókos után az biztos, hogy zaonnal repülnél, de abban is biztos lehetnél, hogy az amúgy jámbor apám a szart is kiveri belőled.
2018. jún. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

" Én soha nem dicsérném ne, hogy elbízza magát."


PONT, HOGY NEKED KÉNE, ne csodáld, ha lapátra fog tenni.Sőt, örülj neki, hogy még nem tette meg....

2018. jún. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!