Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akarja sok férfi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja sok férfi a gyerekes nőket?

Figyelt kérdés
2018. jún. 14. 19:49
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
91%
Valakit anyagi okokból zavar, valaki nem szereti a gyerekeket, de van olyan is, akit más zavar, például én. Nekem még nincsenek gyerekeim, és pont ez az: szeretnék majd saját gyerekeket, mindkét nemből, de egy olyan nő, akinek már van legalább 1 vagy főleg 2 gyereke, nem biztos, hogy akar még szülni, és engem ez rémít meg!
2018. jún. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
82%

Miért nem akarom a saját időm, pénzem, és idegrendszerem áldozni más gyerekére?

Nem is tudom, biztos szívtelen ember lehetek :c

2018. jún. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
86%
Mert nem más gyerekét akarja nevelni,hanem a sajátját.Ráadásul a már gyerekes nők nem is biztos,hogy az új partnernek is szülnének.
2018. jún. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
62%

Amiért egy gyerekes anyuka elveszíti a legtöbb közeli ismerősét is, és amiért a férjét is. mert megszűnik mint nő és társ, csak az a kib.szott gyerek a téma. De komolyan. Értem én h büszke, szereti, de akkor is.

Barátnőmnek, akinek van egy 3 éves gyereke, mindig mondom, és hálát adok érte, hogy csak mert anyuka, attól még nem egy begyepesedett jellemtelen ember lett, csak max kevesebb a szabadideje.

Plusz, mert sok nő pótapukát keres, fizikailag, és anyagilag is. Meg sokan nem akarnak már gyereket, pláne nem más kölkét. Ami teljesen érthető.

2018. jún. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim válasza:
46%
Utálom a gyerekeket fújj 30/F
2018. jún. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
70%

Bajom nem lett volna vele és tisztáztuk mire számíthatunk egymástól, amennyiben jól halad a kapcsolat. Aztán jól haladt pár hónapig, aztán kezdődött a rinyálás, a gyerekkel takarózás, az elhidegülés, a múltjával való takarózás mit miért nem, közben 2 kézzel szórt mindent a másik elé... tulajdonképpen kihátrál a kapcsolatból, mert nem tud bízni + ott a gyerek, akiért felelős. Te csak legyél, de csak akkor és arra, amikor és amire gondolja. Szóval kedves gyerekes nő/nők, feldughatjátok magatoknak ezt a tárgyalási alapot, mert ez rohadtul nem az.

Ja, és elfogadom, hogy apukát ti hajítottátok ki, merthogy jobbat érdemeltek mind ti, mind a gyerek.

31/f

2018. jún. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
71%
Mert minden férfi a saját génjeit örökitené tovább. Nekem az első helyen a saját gyerekem van,nem a másik apától származó. Ez így van helyén, így működik a természet. Nem fogok azért gürcölni hogy a más gyerekét felneveljem+a szemében mindig egy betolakodó leszel aki apuci és anyuci közé állt.
2018. jún. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim válasza:
48%

Volt egy kapcsolatom, ami felhőtlenül indult, majd a magát elfogadónak, alkalmazkodónak mondó férfi teljesen megváltozott. Azt képzelte, hogy körülötte és a kapcsolatunk körül forog a világ. Egyoldalú gondolkodásmód jellemzi még most is, közben azt hiszi magáról, hogy ő az az ember, akivel mindent meg lehet beszélni...hát nem! Hozzáteszem egy kapcsolat megromlásához két ember kell és nem a nőt hibáztatni mindenért.

A kapcsolatunknak vége lett, pár nap kellett míg rendeztem magamban a történteket. Aztán teljesen véletlenül megismerkedtem valakivel. Vele minden TÖKÉLETES, mert ő valóban olyan, amilyennek megismertem, aki figyel a kéréseimre, aki még külsőre is férfias :) Köszönöm az életnek, hogy van olyan férfi, aki valójában -és nemcsak reklámban pár hétig -tud elfogadó lenni és mindenben segíti a mindennapjaimat és nem teherként nehezül rám.

2018. jún. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim válasza:
19%
#16 Gerinc eladó!
2018. jún. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
32%
Figyeljetek már! Ha a nő csinos jól tartja magát akkor úgyse izgat benneteket h ott a gyereke. Mert ha megvan avsuexadag akkor minden oké, nem?
2018. jún. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!