Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégmindig lehetséges az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégmindig lehetséges az hogy a messengernek az aktívitás jelzője nem mükődik megfelelöen?

Figyelt kérdés

Az a lényeg hogy a páromnál elég sokszor észre vettem azt hogy mikor alszik vagy azt állítja ennek ellenére jelzi a messenger hogy aktív és fent van.


Jelen esetben alszik, alszik, nem elérhető aztán hirtelen aktívnak mutatja, irtam de nem nézte meg de megmindig aktív..pedig állítólag alszik. A kérdésem az lenne hogy most akkor a messenger ennyire megbízhatatlan megmindig hogy onlinenak mutatja miközben a kezében sincs a telefon? Azt állítja hogy az internetet nem kapcsolta ki és ezért jelzi úgy. De nem használja a telefont..most akkor neki higyek vagy tényleg mást csinál mellette csak nem akart nekem irni vagy mással beszélt akar egy másik közösségi oldalon vagy telefonon?

Az a baj mar nem ez az első ilyen eset és sokszor frusztráltan érzem magam és mar beszéltünk erről nem egyszer de meg is azt mondja hogy a Facebook rossz mert nincs fent nem is használja a telefont.



2018. jún. 17. 00:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Van akit állandóan online jelez. Elég ha lezárod a telefont, de a messengert nem zárod be. Onnantól kezdve jöhetnek az értesítések is, és bár alszik, az alkalmazás felnyitva marad és küldi az online állapotot a szervernek.
2018. jún. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem a fész hibája, ha az egyik-másik fél reménytelenül ostoba és féltékenykedő. :D
2018. jún. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Legalább annyira bizonytalan a msg mint télen a nyárigumi.


Az én Vőlegényem állandóan fent van, vagy 5 perce volt fent és ha ráírok éppen pont aktív lesz, de nem válaszol... közben bagy dolgozik, vagy alszik, vagy kint van a kertben.

Édesanyám is állandóan fent van pedig ez úgy nem igaz ahogy van.


Ez nagyban attól függ, hogy az illető hol hagyta az adott készüléket, ha adatkapcsolat vagy wifi elérhető rajta, akkor ha ráírsz hirtelen aktív lesz, mert az üzenet fogadójának megcsörren/rezzen a telefonja. Kvázi, soha nem tudod, hogy most tényleg elérhető-e vagy sem.

2018. jún. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!