Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Dohányzó pasival együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dohányzó pasival együtt maradni vagy nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A barátommal lassan 3 éve vagyunk együtt, minden tökéletes lenne, ha ő nem dohányozna. Amikor összejöttünk csak bulikban dohányzott, ilyenkor én is szoktam, ez nem is zavar. A gond csak az, hogy ő az utóbbi 1 évben már szinte sehol nem bírja ki dohányzás nélkül.

Hétközben együtt lakunk az albérletünkben, ilyenkor nagy nehezen kibírja, vagy e-cigizik vagy inkább megiszik egy sört, hogy legyen indoka cigizni előttem is.. De aztán haza megy vidékre és egész hétvégén szívja. Engem ez is zavar, mert olyan, mintha a hátam mögött csinálná és elárulna. Próbálkozott már a leszokással, de 3-4 napnál tovább sosem jutott tovább.

Alapból azért sem szeretem ezt a dolgot, mert apukám állandóan cigizett kiskoromban, még bent a lakásban is, undorodok a szagától, plusz tudom, hogy mennyire káros, dohányzó emberrel én nem szeretnék családot alapítani.


Az a legnagyobb bajom, hogy ezen az egy dolgon kívül, tényleg soha semmin nem veszekszünk, teljesen tökéletes ember számomra és nagyon szeretem, de ezt valahogy mégsem bírom elviselni. Most már kicsit betelt a pohár és döntést szeretnék hozni, de nagyon tanácstalan vagyok..


Tudnátok bármi tanácsot adni? Esetleg, hogy hogyan tudnám elfogadni, vagy bármi kompromisszumot, ami megmenthetné a kapcsolatot?


21L, 22F


2018. jún. 18. 01:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire ellenzed a cigit, akkor legyen annyi eszed hogy úgy mutatsz példát, hogy buliban sem bagózol. Ellenkező esetben bort iszol, vizet prédikálsz már bocs.
2018. jún. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Dohányzó emberrel nem szeretnél családot alapítani. :D gondolom a te szádba sem kerül bele semmi olyan (chips, kóla, mekis hambi stb), ami miatt rontanád az egészséged. :D egyébként igaz, hogy az e cigi egy fokkal "egészségesebb", de az is káros. Na mindegy.


Azt meg nevetségesnek tartom, hogy 3 év után (közös albérlet+egyebek) azért vágnád ki a nyomorultat, mert elszív egy pár szál cigit. Nagyon szerethetitek egymást.


Egyébként ha dohányozni akar, akkor dohányozzon lent az utcán, vagy a teraszon (ha van). Nem kell a lakásban rágyújtani.

2018. jún. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

Beszéljétek meg,hogy a lakásban se gyújtson rá.


Én egyszer próbáltam hánytam tőle majdnem. Rühellem a szagát. Nyilván ha olyan lakásban vagyok ahol dohányoznak, nem tudok mit tenni. Elviselem pár óráig. De utána rosszul vagyok szinte. Mindenem büdös tőle.


Én olyan párt keresek aki még buliban sem dohányzik aki, ilyen dohányos azokból könnyen lehet állandó dohányos is.

Én nem bírnék csókolózni cigis szájú emberrel. Egyszer csókolóztam,sajnos. 2 órán keresztül éreztem a cigi ízét,pedig fogat is mostam. Akkor döntöttem el,nekem anti dohányos kell mint én :D

De ritka sajnos a mai világban és ez elég szomorú..


Mindenképpen kompromisszumokat kell kötnötök másképp nem fog menni.

2018. jún. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!