Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg az a jó nő aki mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg az a jó nő aki mindig pozitív, nincs vagy nem mutatja ha baja van, nincs vagy nem mondja a saját véleményét, mindig kedves és türelmes?

Figyelt kérdés
2018. jún. 18. 02:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
88%

Ha három hónapja vagy együtt valakivel, ami 2 hónapja szar, akkor mi a kérdés?

31/f

2018. jún. 18. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
94%

Igen tényleg az a jó nö aki mindig az...


Csak ilyen nem létezik és nem is szabad folyton megjátszani azt amilyen nem vagy.

2018. jún. 18. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
96%

Biztos nem lennék együtt olyannal, aki elvárja hogy ő fontosabb legyen saját magamnál. Milyen önző egoista dolog ez? Az, hogy te nem lehetsz szomorú és feldúlt akármi történjék, csak ráadás.


Hogy lehet egy ilyen emberrel együtt lenni? Ráadásul két hónapja nem láttad a három hónapos kapcsolat alatt, és már hisztizik. Biztos, hogy te egy ilyen emberrel akarsz lenni? Később lehet 0-24 mosolyognod kell majd, hogy őnagysága jól érezze magát.

2018. jún. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
94%

Vagy is, neki egy olyan nő kéne, mit régen voltak a kocsik

kalaptartóin a kutyák. Mindenre, csak bólogat:))

2018. jún. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
69%

Ne nyomd el. Az élethez hozzá tartozik, hogy nem minden rózsaszín, és nem csak örömöt érzünk. Ha ő ezt nem tudja elfogadni, nem tud melletted állni a nehéz időszakban, akkor el kell engedned.

Amit ő elvár az nonszensz. Te helyezd magad háttérbe miatta, te fogadd el őt olyannak amilyen, te támogasd mindenben. És ő mit csinál? Egy kapcsolat akkor jó, ha egyenrangúak a felek, és ugyanazt nyújtják egymásnak. De nálatok az van, hogy pasika sz.rik a problémáidra, legkevésbé se akar téged mindenestül elfogadni.

Ne akarj neki megfelelni, mert megnyomorodsz lelkileg. 3 honapos kapcsolat, amiből 2-t nem is találkoztatok. Azt gondolom el lehet ezt engedni. Találsz te értelmesebbet is, akinek nem a saját sggnyalása a célja, hanem kölcsönösen boldoggá tenni egymást.

2018. jún. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
96%

Nem. Egy nőnek is lehetnek rossz napjai, nem feladatod, hogy a nap 24 órájában őt szórakoztasd.


22/N

2018. jún. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát volt idő, mikor én is feltettem a kérdést magamnak. :D Nekem exemmel volt hasonló élményem, mondjuk én sajna másfél évet húztam le abban a kapcsolatban... Tanulópénznek jó volt, másra sajnos nem. Ő is hasonló volt, mint a párod, hogy csak a szép csak a jó volt az elfogadható, a problémáimat nem oszthattam meg vele. Csomó dolgot elfojtottam magamban, mert nem értett meg sosem igazán, a kapcsolati problémákat sem mondtam neki, mert sosem volt hajlandó megbeszélni semmit. Sokat sírtam egyedül, szenvedtem. Mikor kb 1 év után egyszer aztán kiborítottam a bilit, akkor közölte, hogy eddig olyan jól megvoltunk, miért 1 év után kell kezdeni veszekedni... Én sokszor úgy adom ki a feszültséget, hogy sírok, az sem tetszett neki. Közölte, hogy ne bőgjek, vagy nem lesz jó vége a dolognak és szakítani fog velem... Mindig ezzel zsarolt kb. Aztán egyszer csak elegem lett ebből meg meg is csalt úgyhogy én dobtam ki váratlanul, nagyot is nézett. :D Életem legjobb döntése volt. Azóta kb 2 éve új párom van, aki elfogad teljesen és támogat, érdeklik a problémáim és megvigasztal. Szerintem a te párod egy önző, egoista alak... Ha 3 hónap alatt így kimutatta a foga fehérjét, képzelem mi lenne később... Egyáltalán nem kell elfojtanod a bajaidat, problémáidat, emberből vagy te is és lehetsz rossz passzban. Egy párkapcsolatban az is a jó, hogy az embernek nem kell álarcot viselnie (amit mondjuk lehet, a külvilág felé mutat), hogy oké minden, hanem ki lehet adni ami bántja. A másik pedig támogatja és segít túljutni a nehézségeken. Ne hagyd, hogy egy ilyen barom megváltoztasson és elhitesse, hogy veled van a baj. Hagyd ott a francba, jobbat érdemelsz ennél. 24/N
2018. jún. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!