Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit reagálnátok ezekre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok ezekre a kijelentésekre?

Figyelt kérdés

Korai felnőttek vagyunk. Én lány vagyok, és a barátommal egy éve együtt vagyunk. Keveset civakodunk, de tegnap történt egy kis "háború".

Úgy érzem a barátom teljesen megalázott, holott én vagyok neki az egyetlenkéje. Lehülyézett, és megvádolt azzal, hogy sohasem támogatom. Pedig csak megkérdeztem tőle, hogy miért nem beszél többé az egyik lánybarátjával. Az oké, hogy elárulta a barátomat, de kíváncsi voltam az egész szituációra. Nem hittem volna, hogy ekkora dühtörést fog kapni. Nem állt szándékomban bántani.


Végül elmondta, hogy nálam SOKKAL jobb lányok léteznek, de velem marad, mert hűséges típus. (???!!!) Kérte minden erejével a természetet, hogy hozza el számára a legjobb lányt, de helyette küldött sok-sok ri*ancokat. Utálja a világot és az embereket. >>> tulajdonképpen ez volt az összes dolog, amit a képembe vágott. Most ez mit jelent? Máskor mindig mondta, hogy szeret és még más lány sohasem érdekelte. Furcsa ezeket tőle hallani vagy csak felindulásból mondta?


Írtam neki egy bocsánatkérő levelet és, hogy egy szimpla válaszra voltam kíváncsi...

Rohadtul fájt. Egyrészt csak ki akartam írni magamból. Köszönöm a lehetőséget!



2018. jún. 20. 15:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
26%

Szerinted viszont megsértetted az egóját és valamivel megpróbált lehúzni téged, hogy a te egód is sérüljön.


Persze téves az egész, mert nem akartad lehülyézni, de félreértette a helyzetet.


Valami valóságalapja lehet a dolognak, sőt van is. Léteznek nálad szebbek, okosabbak stb, de számára neked kellene lenned az ideálisnak. Szerintem így is van, csak azt hitte hogy az egód az egekben és lenézed őt, ezért akart ilyen nyilvánvaló dolgokkal leoltani.


Véletlenül nem számonkérő stílusban kérdeztél a döntéséről? Nem lehet, hogy te irányítóbb típus vagy, ő pedig ezt nem tudja feldolgozni?


Szerintem ez nem szakítóindok, de mi a fenéért kértél bocsánatot? Te is hozzávágtál valamit, vagy a stílusod tűrhetetlen?


Nehogymár elnézést kérj azért, mert félreértett valamit és nem is hagyta, hogy megmagyarázd..


Szépen le kell ülni és megbeszélni. Szerintem önértékelési gondjai vannak, ezért vette támadásnak a kérdésed.

2018. jún. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Te miért is kértél bocsánatot?

Nem kell ám neked egy agresszív, leépítő pacákkal tölteni az életedet, mint egy a sok-sok ribi...

Miér volt felindulva? Egy normális kérdéstől? A felindultság éppúgy nem mentség, mint a pia - a részeg se gondol ám mást, mint mindig, csak többet mond ki belőle.

2018. jún. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. De nem értem, hogy egy kedves fiúból hogyan válhat ilyenné? Azóta ignorál.
2018. jún. 22. 16:30
 14/16 anonim ***** válasza:
70%
Ő ilyen, csak egy évig "viselkedett" - ez valószínűbb magyarázat.
2018. jún. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Voltak hullámvölgyek. Nem az első eset. Szánalmas ez a kapcsolat.
2018. jún. 22. 16:50
 16/16 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező.

Ha már te is így minősíted a kapcsolatot, hogy szánalmas, akkor mi a kérdés?

Lehülyéz, megaláz és azt mondja, hogy találna sokkal jobbat? Hát akkor hajrá, találjon. Ilyen viselkedést egy magára egy kicsit is adó nő nem fog neki eltűrni. Én a helyedben egy percig nem maradnék vele. Azért, mert neki problémája van, nem rajtad kellene levezetnie a dühét.

Kérdezd meg magadtól, hogy ha egy év után így viselkedik, akkor mi lesz később.

2018. jún. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!