Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 hónapja megismerkedtem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 hónapja megismerkedtem egy férfival, minden jó volt. De egy rossz szó miatt ennyi?

Figyelt kérdés
Igaz messzebb lakott kicsit de találkozgattunk ő jött, vagy én mentem, aztán egy nap idegességembe csúnyát mondtam neki, és azt mondta ezt nem viseli el, nem akar többé tervezni velem (nem volt nagyon csúnya szó, (b**i) t mondtam. Mi az oka?rögtön kértem a bocsánatot, elolvasta de semmi reagálás. Most ennyi miatt ott hagy? Nyaralást terveztünk stb. hozzáteszem ő elvált 2 gyerekes, és sokat dolgozik. És a vitáig minden jó volt. Ennyi miatt ki rak? Vagy ez csak 1 ürügy? És gusztustalanul üzenetbe mondta ki hogy vége, és nem reagált a bocsánatomra. Várjak, lehet dühös vagy hagyjam? 24/l
2018. jún. 22. 00:55
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
93%
Valószínűleg ez egy jó ürügy volt. Bár neked sem kellett volna így tenned, de meggondolatlanságban sokszor csúszik ki olyasmi, aminek nem kellene. Lehet nem üzenetben kellett volna bocsánatot kérni, hanem személyesen.
2018. jún. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem csak ürügy volt. De gondolom, itt még senki nem mondott semmi cifrát idegességében. :-) A gyerekeket sem kell félteni, tanulnak azok egymástól az oviban, iskolában...
2018. jún. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Ha neki mondtad, akkor lehet, hogy emiatt lett ideges, sértődött és ez valahol érthető, viszont, ha csak előtte mondtad (de nem neki szántad), akkor én azt már nem értem. Szerintem is inkább csak egy ürügy volt, nem tudom elképzelni, hogy egy felnőtt embernél ez ennyire kiverje a biztosítékot. Én sem szeretem, ha valaki csúnyán beszél (ha velem és nekem szánja akkor pláne) és én sem szoktam káromkodni még csak oda sem kell rá figyeljek, mert egyszerűen nem is jön a számra, de ha valami miatt felhúzom magam és nagyon ideges/mérges/nyűgös stb. vagyok vagy fáj valamim akkor nekem is kicsúszik egy-egy csúnya szó. Ilyen szerintem mindenkivel előfordul, az ember néha mond olyan dolgokat mérgében, amiket egyébként nem szeretne. Nem tudom, hogy miért kell ezen annyira megrökönyödni vagy úgy csinálni, mintha életében akkor hallotta volna. Nekem ez már sok.
2018. jún. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Egy ilyen ismerkedős, keresgélős kapcsolatot bárki, bármikor lezárhat. Nem tartozik magyarázattal.

Rájött, hogy nem akar veled hosszú távra tervezni, és ezt közölte is. Ez így becsületes.

Valószínűleg a vitáig se volt minden jó, csak te nem vetted észre. De az is lehet, hogy tényleg ott érezte meg, hogy ő ezt így nem akarja. Hagyjad.

2018. jún. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Szerintem már tervben volt a szakítás, valószínűleg ott nem stimmelt valami... És szerintem jobb is így.
2018. jún. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Hááát, nem tudom. Az ember kaphat olyan megjegyzést, ami beteszi nála a kaput. A párom is azért szakított az exével, mert mikor valamin összekaptak, a csaj olyan alpári módon hőbörgött vele, hogy egyből kiábrándult (ők telefonon kaptak össze, akkor le akarta tenni, a csaj meg beleordított, hogy "le ne merd tenni b***zmeg!"... Aztán ez elég is volt neki.


Igazából én is úgy vagyok vele, hogy egyszer qrvázna le a párom vagy fenyegetne meg bármivel, azonnal elköszönnék. Szerencsére ilyet sosem tenne szerintem, nem az a típus. És pont erről van szó, vannak olyan megnyilvánulások, amik annyira alpáriak és tiszteletlenek még veszekedés idején is, hogy az ember átértékeli, kivel is jött össze.


De lehet, hogy csak alibi.

2018. jún. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Max még megpróbálnám személyesen megbeszélni vele, ha nem partner benne hagynám a csudába.
2018. jún. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

nem volt nagyon csúnya szó?

Ennyi erővel ha téged lekuváznak, leribiznek akkor azon se akadj ki, hiszen "nem olyan csúnya".


Basszus gondolkodj már!

És szerintem igenis gáz főleg még csak 4 hónap után ilyen stílust megengedni. Elvileg szereted, akkor miért mondasz ilyet?

2018. jún. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

hát nemtom. ha veszekszek a barátommal, én is van hogy csúnyát mondok, ő is van hogy csúnyát mond. azért mert néha előfordul az ilyen, még nem szakítottunk, lol.

4 hónap után mondjuk nem tudom mi történhet amin össze lehet veszni. gyakorlatilag még nem is ismeritek egymást. :D

én nem szakítanék egy csúnya szó miatt azonnal, mint egy picsogó kisgyerek. ha leribizne nem venném eleve magamra.

amúgy meg ezek csak szavak...

2018. jún. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
49%
Ez az, hogy 4 hónap után lebuuzizni a másikat?! Ismerkedési szakasz, mi lesz később? Igaza volt, h megszakította veled a kapcsolatot, nem tudsz viselkedni/tisztelni mást, erre nem indok az idegesség.
2018. jún. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!