Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 hónapja megismerkedtem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 hónapja megismerkedtem egy férfival, minden jó volt. De egy rossz szó miatt ennyi?

Figyelt kérdés
Igaz messzebb lakott kicsit de találkozgattunk ő jött, vagy én mentem, aztán egy nap idegességembe csúnyát mondtam neki, és azt mondta ezt nem viseli el, nem akar többé tervezni velem (nem volt nagyon csúnya szó, (b**i) t mondtam. Mi az oka?rögtön kértem a bocsánatot, elolvasta de semmi reagálás. Most ennyi miatt ott hagy? Nyaralást terveztünk stb. hozzáteszem ő elvált 2 gyerekes, és sokat dolgozik. És a vitáig minden jó volt. Ennyi miatt ki rak? Vagy ez csak 1 ürügy? És gusztustalanul üzenetbe mondta ki hogy vége, és nem reagált a bocsánatomra. Várjak, lehet dühös vagy hagyjam? 24/l
2018. jún. 22. 00:55
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
37%

Én is kidobtalak volna, idegbeteg vagy, és még lebzizod őt... hát, egészségedre, nekem sem kéne egy éretlen kislány.


34 ffi

2018. jún. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 Márics Attila ***** válasza:
34%
Hát nemtudom a válaszolók miylen világban élnek, de szerintem nem a felnőtt párkapcsolatokban kéne böngészniük, ilyne magas tűréshatárral, hanem a sokkal testhezállóbb "tini párkapcsolatok" kérdéskörben kéne megkeresni a korukhoz illő kérdéskört, mert aki a "b*zi" mint sértéstől szakít az egy kis b*zi. Aki ilyne pitiáner dolgok miatt kiakad az növesszen tököt.
2018. jún. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Ideges lettem,mert 1 hónapja áltatott, hogy találkozunk.Amugy Franciaorszagban lakok,1 hónapot itthon voltam tudta,hogy jövök ,és csak mindig a majd majd ! Áltatott!! Én meg ideges lettemKicsúszott!de megbántam !!!!!többször kértem bocsánatot ! Nemvagyok éretlen pont úgy gondolom ő az aki nem tartotta a szavát én meg csak vártam és vártam .
2018. jún. 23. 03:04
 24/30 A kérdező kommentje:
Ha valaki fontos a másiknak,időt szán rá!!!és ezen akadtam ki,visszajöttem és majd nemsokára,otthon napi kontaktba voltunk !!!!megbántam !
2018. jún. 23. 03:22
 25/30 anonim ***** válasza:

Ezek után nem azt kellett volna írnod, hogy buzî, hanem hogy viszlát. Eddig is így voltam vele, de a mostani párom megismerése után főleg, hogy akinek nincs rám egy hét alatt 2 órája, az takarodjon a bús pîcsába. Nekünk sem könnyű az életünk, van, hogy csak aludni járunk át egymáshoz, de hogy valaki ne legyen rám kíváncsi heti 1x legalább, vagy ne akarjon találkozni, ha már hazajöttem... Ez csak kifogás. És bocs, de ilyen szarért nem lennék egy percig sem hűséges és mivel megcsalni senkit sem akarok az érzelmi szükségleteim kielégítését mellőző elköteleződésben, nem vagyok hajlandó vállalni a kötöttségeket egy ilyen emberrel.


És szerintem senki másnak nem kellene. Ez csak kifogás és időhúzás.

2018. jún. 23. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

Ígyvan, annyira vártam már,hogy lássam :(

És csak áltatott áltatott...halamiért nagyon beleszerettem, azt mutatta ő is, vár vissza a családlátogatásom után Párizsba...ÉS mikor rámertem újra kérdezni, és mondta, hogy ""kicsikém"" HAMAROSAN...ott eldurrant az agyam...Szerintem nincs ember akinek bem durrant volna soha el...Ha igazán látni akart volna mégvha Párizsba is lakik,dolgozik....könyörgöm tudta, hogy jovok és várom ,hogy lássam, mondhatta volna, hogy 1hét múlva, KONKRETAT.

Nemkellbegybolnle agresszív qrvázni kedves válaszolók, se agresszív nem vagyok, se nem qrva , csak szerintem nem ok nélkül durrant el az agyam !!! És fáj, hogy ennyitől igazából egy rövid üzenettel lerendezett...:(

2018. jún. 23. 10:14
 27/30 A kérdező kommentje:
És nemvagyok se gyerekbántalmazó , vagy agresszív,semmi hasonló!!!Áltatnak és utána csak vártam a rossz kapcsolatom után megtaláltam őt,minden jó volt, én csak látni akartam, és az a legrosszabb, hogy hívott és mondta , hogy hamarosan hamarosan, könyörgöm eldurrant az agyam ezen 1 hónap után , és szépen bocsanatot próbáltam kérni, de mint akit elvágtak !!!
2018. jún. 23. 10:23
 28/30 anonim ***** válasza:

#23, nem valami jól tetted fel a kérdésedet.... a legkisebb probléma az az egy szó.

"Igaz messzebb lakott kicsit de találkozgattunk" - Franciaország azért mifelénk nem kicsit távol.


Hogy egy hónap alatt, amokor együtt lehettetek volna rád se szrik, az meg egyértelmű. Szakít, de gyenge féreg, hogy kimondja, majd rájössz.


Ne várj te semmire, töröld, tiltsd, lépj tovább!

2018. jún. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Elnézést, igen ő Párizsi , én Lilleben lakok..ami kb 250 300 km......:(
2018. jún. 23. 14:21
 30/30 A kérdező kommentje:

Az 1 hónap kulonlet az csaladi okok miatt volt,Magyarorszagon, es nem vartam el, hogy eljojjon,tehat ugy volt megbeszelve, hogy igen 1 hónao utan akkor jovok vossza dolgozni is es talalkozunk...napi kontaktba voltunk míg Magyarorszafon voltam, es visszajottem..es eztán se tudott konkretumot mondani !!!!! Es hat kicsuszott ez a csunya szo :(De bocsanatot kertem. Mertcsak azt halgattam ,hogy nemsokára kicsim...de hianyzol nagxon 1hónap alatt nemtudja nagyjábol se,hogy tud rám "idot" szanni???

Igy mar erthetobb lehet, elnezest ha nem jol fogalmaztam a kerdest, olyan ideges voltam !:(

2018. jún. 23. 14:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!