Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm nem hajlandó semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem hajlandó semmi kerti munkát végezni. Jogos a kiakadásom?

Figyelt kérdés
Van egy kis konyhakertem, zöldségekkel, gyümölcsökkel, a barátnőm pedig állítása szerint utálja a kertet, bogarakat, nem is akart soha. Képes nézni órákig, hogy én kínlódom, ő meg csak áll.
2018. jún. 23. 11:46
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
53%
Baratnom nem akarja az en lakasom takaritani reload.
2018. jún. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ha egy "kis konyhakert", akkor miért érzed úgy, hogy neked kínlódás?

A másik: én SOHA nem kertészkedtem otthon sem a szülői házban, és azóta sem, hogy férjhez mentem (szintén családi házban lakunk). Megmondtam a férjemnek már a házasságkötés előtt, hogy NEM érdekel a kert, és ennyi. (Tudomásul veszi, nincs ebből vita, ő szeret kertészkedni).

Amúgy pedig úgy vagyok vele, hogy: Van nő, aki főzni nem tud, aki sütni ügyetlen, aki takarítani lusta. Én mindegyikben jó vagyok. Akkor engedtessék már meg, hogy ne kertészkedjek, ha semmi nem vonz benne.

2018. jún. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos nem b.tatnám a páromat ezért.

Nálunk én fogom a kerti munkát végezni, mert én akarom a kertet. Ő nem, szóval ha nem akar, nem kapál.

Mit kell erőszakoskodni? Mekkora föld az, amennyivel egyedül nem bírsz?

2018. jún. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
71%

Ha jól értem magaddal viszed, hátha megszereti a kapálást, meg a bogarakat?

Őt se értem, miért megy? :O

2018. jún. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
0%

Egyik oldalról valóban nem oké, hogy nem segít, pedig tudna.


Viszont, ha másban segít néha, akkor igazán megérthetnèd, hogy egy dolog van, amit utál, és ebben nem fog. Illetve de, lemegy veled 50 fokban és társasagot biztosít. Tőle ebben ennyi telik.


Mérlegeld, mennyire számíthatsz rá más dolgokban. Ha úgy látod amúgy segítőkész, akkor nincs gond.

2018. jún. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
78%

"Kis föld" az akárhogy is nézem RHADTUL NEM konyhakert, már bocs.


Nálunk is volt "kis föld", csak 2-3 óra volt bekapálni, gazolni, és napi 1-1,5 óra normálisan fellocoslni nyáron.


A TE hobbid, neki SEMMI köze hozzá.

2018. jún. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
83%

Apámat gyerekként a szülei beállították, hogy kapálja ki a gazt. Apám pedig már akkor se szeretett kertben bíbelődni, ezért, mindent kikapált, a veteményest is bele értve. :D (ezután soha nem kellet kertészkednie, ellenben a fűnyírát megcsinálja mert szereti a füves udvarral. De semmi virág, veteményes stb)

Ezen okból kifolyólag én sem vagyok hozzászokva a gondozni való kerthez (kivéve persze a fűnyírás, azt én is szeretem), na de kapálni, öntözni... Stb. Nem az én rezortom. Ne várja el senki, mert egykét alkalom után úgysem segítek. Szóval a baratnodet megértem

2018. jún. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
11%

A sok finnyás városi. Már bocs, nem érdekel ha le is pontoztok.


Ismertek olyat, hogy szivesség? Ha szeretem a párom, segiteni akarok neki, még kapálni is, még ha nem is szeretek. Fele annyi idő alatt meglennénk s utána csinálnánk valamit EGYÜTT.

Én sem szeretek/tudok autót javitani. Mégis finnyogás nélkül segitek a páromnak emelni, tartani, kulcsokat adni ha szüksége van rá.

Ugyanúgy ő is segit ha elcsúsztam a vacsival, vagy takaritani kell.

Főleg ha közösen éltek és javatokra van. Ez nem horgászás vagy gyöngyfüzés, nyilván a hobbikban nem kell segitség. Gondolom a kérdező saját maguknak akar termelni, amiből mindketten kajálnak majd.


Ha az én párom féltené a körmöcskéjét és egy almát nem szedne le a fáról, tuti hogy akkor semmiből se enne. Vagyis nem is lenne a párom egy ilyen lusta és finnyás ember.

Egyétek csak a sok vackot a boltból.

22n

2018. jún. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

Szívesség...ami minden héten programot ad? Mert, nem egyszeri autójavítás a kertészkedés.

Ne haragudj, de ez igen, valóban nem hobby, hanem munka. íén sem adnám a párom kezébe az iratokat, mert én túlvállaltam magam, nézze át helyettem. Mindezt rendszeresen eljátszva, és úgy, hogy neki a dokumentumok szakmai átnézése teherként esne, hiszen utálja.


Zöldséget/gyümölcsöt a piacon termelőtől veszek, aki gondolom ugyanúgy a kertjében termesztette. :)

2018. jún. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

#28, ez nem városi - vidéki kérdés.

"állítása szerint utálja a kertet, bogarakat, nem is akart soha. " - és e szerint is viselkedik.

A pasi meg rá akarja erőltetni, mintha nem értené az idézett szavakat.

Én megértem a te racionális érveidet, de azt ti közös elhatározásból csináljátok, itt meg ilyesmiről nincs szó.

Nálunk különböző okok miatt rám jut a házimunka java, de tampont nem cserélnék neki - csak egészen extrém kényszerhelyzetben. Nem is próbál rávenni.

2018. jún. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!