Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm nem hajlandó semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem hajlandó semmi kerti munkát végezni. Jogos a kiakadásom?

Figyelt kérdés
Van egy kis konyhakertem, zöldségekkel, gyümölcsökkel, a barátnőm pedig állítása szerint utálja a kertet, bogarakat, nem is akart soha. Képes nézni órákig, hogy én kínlódom, ő meg csak áll.
2018. jún. 23. 11:46
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
79%
Hülye lennék órákig aszalódni a napon,csak azért hogy legyen 1-2 zöldség,a gyümölcsöt kimondottan utálom.A barátnőd helyében elvonulnék az árnyékba,és meginnék pár sört amíg te kínlódsz a konyhakerteddel :)
2018. jún. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
44%

Ja értem.

Nagy különbség, hogy te a magadéban dolgozol, ill. ha nagyszüleidé volt, akkor remélhetőleg sok kedves gyerekkori emlék is köt ahhoz a házhoz. Ez neki nincs meg.


Én a helyedben végiggondolnám: szeretném-e megtartani ezt a kertet olyan áron, hogy csak én dolgozom benne? Okoz-e maga a kertészkedés örömet nekem, és ez ellensúlyozza-e, hogy ezt a szabad időmből kell elvennem, amikor pl. barátnőmmel programot csinálhatnék?

Azt is gondold végig őszintén, hogy számodra ő csupán egy barátnő-e, akivel majd eldől, hogy alakulnak a dolgok; vagy már egyértelmű, hogy együtt élnétek le az életeteket, közös gyerekeket akartok (függetlenül attól, hogy összeházasodtok-e vagy sem)? Ha még nem terveztek közös jövőt, akkor hagyd meg a kertet, lehet, hogy végleges párod pont örülni fog neki.


Fentiek alapján nem várhatod barátnődtől, hogy segítsen. Nem az övé és megmondta, hogy nem szeret ilyesmivel foglalkozni.

A legtisztább ügy, ha egyedül mész oda dolgozni, míg barátnőd otthon finom estebéddel vár.

Aztán majd alakul... Kicsit változhat az ő véleménye is, lehet, hogy rájöttök, hogy nem vagytok egymáshoz valók, de az is lehet, hogy te unod meg a kerti munkát és te is eladnád.

2018. jún. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
93%

"Ilyenkor hol vannak az "egyenlőségpárti" feminácik?"


Itt vagyok. Ha a nő akart volna Bálint gazdát játszani, és nyávogna, hogy a pasija nem segít, nem is akart kertet, ugyanezt mondanám.

2018. jún. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
95%
Ha már te is kínlódásként éled meg, akkor mégis mit vársz tőle?
2018. jún. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
13%
Cseréld le egy rotakapára, jobban jársz:D
2018. jún. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
55%
Jól teszed utcsó. :) Nem is szabad egy férfit zavarni, hagy piszmogjon órák hosszat. ;))
2018. jún. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
A 17-es komment a Legrosszabb felhasználónak ment, csak qurva gyorsak vagytok. :)
2018. jún. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogos a kiakadásod. Ő nem akarta, meg is mondta. Ha meg kínlódás neked is, akkor hagyd a csudába, add el, tök felesleges szenvedni vele.
2018. jún. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
9%
Persze hogy jogos, ne adj neki semmit a kertedből. Vegye meg magának a saját pénzén.
2018. jún. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem jogos, mert nem ő nyavalygott, hogy már pedig önfenntartó ökoszisztémát akar és majd ő is termeszt veled mindenfélét. Legalábbis nem erről volt szó.


Ha az ő ötlete lett volna, akkor jogos lenne.


Itt már leírták, hogy vagy elfogadod, hogy ő ezt nem szeretné csinálni vagy keresel másik nőt, akivel jobban egyeztek mentalitás terén.

2018. jún. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!