Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól érzem hogy nem kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem hogy nem kéne megbocsátani?

Figyelt kérdés
Fél éve az akkori barátnőm elköltözött hogy időt kér mert sok volt a vita majd én futottam utána és hagyta hogy megalázzam magam a dugó pajtija előtt. Tekintve együtt dolgoztak és hozzájuk költözött. Majd egész eddig mig le nem buktattam hülyitett hogy meglátja (a kapcsolatunk) hogy meglátja haza jöjjön-e. De mikor gondja volt akkor hozzám jött pl pénzért, hogy a kocsiját csináltassam meg. Azt mondta miután lebukott hogy dacból tette majd nem tudott nemet mondani de nekem nem tudta hogy mondja el. 6 éve voltunk akkor együtt mikor időt kért
2018. jún. 23. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Igen, jól érzed, hogy le kellene üvöltened a fejét és elküldeni a halál f...
2018. jún. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Inkább leköpnöd kellene, nem bocsánatot kérni.
2018. jún. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én bocsánatot nem kértem tőle
2018. jún. 23. 17:52
 4/6 anonim ***** válasza:
49%

[link]

"Bocsánatot kérni? Ez? Ki mondta ezt neked? Kiiii?"

2018. jún. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

szerinntem mindnketten hibáztatok. Nyilván volt oka, hol lelépett. És biztos el is mondta neked sokszor. Csak te nem foglalkoztál vele. 6 év... nem semmi idő... Szerintem vagytok már eléggé felnőttek ahhoz, hogy félretegyéek a sérelmeket és megbeszéljétek, hogy hogyyan tovább.


Lheet hogy hibázott, de te is. Ha megtudjátok bocsátani, még ha fájdalmas is, és együtt tovább tudtok haladni, akkor van értelme. Ha úgy érzed, hogy ez örökre szálka, akkor ne keresd többé. Mindkettőtöknek így lesz a legjobb.

2018. jún. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Nyilván volt oka, hol lelépett." "Lheet hogy hibázott, de te is. "- ésss megint ott tartunk, hogy ha egy nő csal meg egy férfit, akkor "nyilván oka volt", meg biztos elhanyagolták, meg nem törődtek a kicsiny lelkével...

Ha valaki elhanyagolja meg nem figyel a hölgyre, akkor szakítani kell, nem pedig anyagilag és érzelmileg lehúzni a partnert, miközben az asszonyság más farkán pörög.

2018. jún. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!