Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit reagálnátok ha a barárotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok ha a barárotok így beszélne veletek?

Figyelt kérdés

a párom egyiptomi ezt hozzá kell tennem a történethez, mert más vérmérséklet, de azért sztem ez nem magyarázat erre a viselkedésre.


szóval az történt, hogy mindketten szeretjük a focit, csak más más csapatokat. nekem ezzel sose volt bajom, én mindíg tiszteletben tartottam az ő ízlését. álmomban nem gondoltam volna, hogy egyszer egy férfi így fog beszélni velem, főleg nem foci miatt. már már nevetséges az egész. korábban is mondtam már neki, hogy ne használjon durva szavakat ellenem ilyen baromság miatt, meg úgy egyáltalán. tegnap vicces stílusban vitatkoztunk egy meccsen, erre ő hirtelen stílust váltott, bekattant vagy nemtudom, olyanokat mondott, hogy fogd be a pofád, idióta, elmebeteg, pofa be, ki kéne az ilyeneket nyírni mint én, stb...


kérdeztem tőle, hogy ez számára egy normális viselkedés egy nővel szemben, erre a válasz az volt hogy fogjam be a pofám... megint.


nekem sosem lenne merszem így beszélni vele, és nem is mondtam neki semmi tiszteletlent előtte, hogy így bekattanjon. mindíg szoktunk hülyéskedni, de tegnap nem tudom mi történt.


aztán nem szóltam hozzá, és közölte velem, hogy ha provokálom akkor elveszti a kontrollt és majd meglátom mi lesz, meg ilyenek.


nem tudom mivel provokáltam, de kezdem azt hinni, hogy nem komplett


2018. jún. 26. 14:05
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
95%
Ezért sem kezdenék pl egyiptomival. Teljesen más kultúra, nekik a nő az csak egy eszköz. Nehogy szülj neki a későbbiekben!
2018. jún. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
75%
Na nesze neked multikulti, te ostoba.. Remélem még most megjön az eszed ennyiből és lelépsz..
2018. jún. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
tudom, de ő eddig teljesen más volt, modern gondolkodású, majdhogynem lazábban gondolkodott mint én, európaiként. úgy látszik mégsem akkor...
2018. jún. 26. 14:09
 4/47 anonim ***** válasza:
93%
Egyik barátnőm egyiptomihoz akart hozzámenni, ott a ramadán alatt jöttek ki ugyanezek. Még jó hogy időben le lett minden fújva.
2018. jún. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
98%
Hidd el, ilyenek. Volt 1-2 a környezetemben. Ezeknek a nő nem számít,akarhogy mutatja az elején.
2018. jún. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
98%
Te döntöd el, hogy mit lehet veled megtenni és mit nem. Hogy velem nem beszélne így senki, az holtbiztos. Hogy veled lehet-e, te tudod. Aztán ha mégis vele maradsz, holnap mondasz valamit, amin bekattan és kapsz két frászt. Nyilván azért, mert más kultúrából jött, és nem azért, mert idegbeteg, így teljesen érthető.
2018. jún. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
igen tudom, igazatok van.... csak megdöbbentő
2018. jún. 26. 14:13
 8/47 anonim ***** válasza:
90%

Én abszolút nem vagyok rasszista, nekem sem magyar a párom de ő már itt nevelkedett mind két kultúrában otthon van.


Sajnos én is csatlakozom az előttem szólókhoz van amikor a két kultúra nem fér meg egymás mellett.


Nekik sajnos ez a normális beszéd. Nyilván neked is feltűnt, hogy ez nem normális viselkedés. Mióta vagytok együtt? Hány évesek vagytok?

2018. jún. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezek után vele maradsz ne gyere ide sírni, hogy megvert és mit kellene tenned...
2018. jún. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
96%

Ezt a kapcsolatot jobb lenne lezarnod.


Majd jon a tegnapi kerdezo, aki szerint mindenki turi egy darabig az eroszakot, csak mondja az ellenkezojet.

Nos. Teved. En a verbalis eroszakot sem turom. Azonnal vege lenne, de mivel megvalasztom, kivel jovok ossze, igy meg nem is volt ra pelda.



A baratod tul ment a toleralhato szinten.

2018. jún. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!