Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudtátok volna vita...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudtátok volna vita nélkül tűrni, hogy a párotok majdnem minden nap elakar hagyni? Ha Te Vele tervezed a jövődet és ő csak elakar hagyni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!!

Ti mit tennétek, ha bármit tesztek, az nem felelne meg a Párotoknak?

Sajnos belementem egy olyan párkapcsolatba, (szeptember 4-től éltünk együtt), ahol mindent megtettem, hogy jó legyen Neki, de Ő soha nem akart igazából párkapcsolatot velem, mert szereti a változatosságot és mindig azt mondta, hogy nekünk jobb kell mindkettőnknek, mert van jobb...stb... és szinte minden nap könyörögnöm kellett, hogy maradjon velünk. Amikor nem könyörögtem elment 1-1 hétre...

Sajnos nagyon megviselt, hogy SOHA NEM AKART MINKET IGAZÁBÓL ANNAK ELLENÉRE, HOGY MINDENT MEGTETTEM és ezért sok vita is volt. Ti hogyan tudtátok volna vita nélkül tűrni, hogy a párotok majdnem minden nap elakar hagyni??? Sajnos nem tudok vitázni, de vitára nincs is szüksége! Folyamatosan csendben kellett volna tűrnöm mindig a beszólásait, hogy "ez a búcsúfotó". "Majd a jövendőbelijének jó lesz - ezt úgy értve aki majd ő utána jön, mert ő nem marad örökre velünk" stb...

A Lányaim elfogadták, a Kicsi már apaként szólította, nem kellett dolgoznia mégis sok luxusban részesült....

Ti mit tettetek volna, hogy csendben nyeljétek ezeket???



#veszekedtem
2018. jún. 27. 12:00
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
A párom pszichológiai beteg. Amikor jól van imádni való. Igazatok van! Nehéz fejszébe vágtam a fejem. :-D Tudtam, hogy min ment keresztül és lelki beteg! Szerettem volna Neki megmutatni, hogy milyen az igazi boldogság, amikor egy család szereti és ragaszkodik hozzá. Valahogyan úgy éreztem, hogy talán eljön, amikor értékelni fogja...
2018. jún. 27. 13:24
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekeid vannak, őket szeresd, őket neveld, ne más mentális betegeket akarj "gyógyítani", amibe ti meg tőnkre mentek.

Elsősorban értük vagy felelős, és magadért. Ő menjen, élje világát, te meg normális parkapcsolatban gondolkodj.

2018. jún. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
A probléma ott kezdődik, hogy gyerekek mellett egy ilyen férfivel összejöttél. Iszonyú felelőtlenség. Itt nyafogsz, hogy jajj de rossz neked. Szerinted annak a kicsinek mennyire rossz, hogy érzi az anyján, hogy feszült, hogy kínlódik? A nagyobbnak meg, hogy azt látja, úgy rángatják az anyjukat, ahogy nem szégyellik, miközben ez nem helyes? És ha valóban lelép, akkor hogy magyarázod el a kicsinek, hogy ez az apa csak játéknak meg atm-nek nézett titeket? Az elején leírod, hogy ő igazából nem is akarta ezt a kapcsolatot. Ezek szerint te akaszkodtál rá, ő meg élvezi, hogy a semmiért cserébe ki van nyalva a segge. Felnőtt nő vagy, ráadásul anya, szedd össze magad,dobd ki ezt az idiótát, és várd meg amíg lesz egy olyan ember akit kiérdemeltek, és méltó a gyerekekhez is. Vagy szagold tovább amit szakítottál, de elég érdekes ember lehetsz, ha nem zavar, hogy a te csodás példád miatt fogja a lányaidat majd mindenki kihasználni, mert ezt látják követendőnek, vagy ha okosabbak mindenkivel szemben bizalmatlanok lesznek.
2018. jún. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

#12, és te pszichológus vagy? nem úgy megy az, hogy egy mentális beteget, csak úgy kikezelsz - miközben még szerted is, és oda is költözteted magadhoz!

Én még egy orvosommal se éltem együtt. :)

2018. jún. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Inkább te vagy a pszichológiai eset. Kezdettől fogva nem akart kapcsolatot, te meg erőlteted rá magad szüntelenül, könyörögsz és nyalod a fenekét a semmiért.
2018. jún. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Miért kellene nyelni, vitatkozni vagy bármit tenni érte? Ha annyira menni akar, hadd menjen. A gyerekeket egy kicsit sajnálom, hogy hitegetted őket, de majd kiheverik.
2018. jún. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer elkövettem azt a hibát, hogy meg akartam menteni valakit, pontosabban kétszer, mert az elsőből nem tanultam. Miután a második próbálkozásomnál én kötöttem ki pszichológusnál, rá kellett jönnöm, hogy a saját mentális egészségemmel kell törődnöm. Amúgy azt hittem, én vagyok a leghülyébb nő a Földön, amiért ősszeálltam egy olyannal, amilyennel, de tévedtem, te hülyébb vagy.
2018. jún. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az első után kibxtam a francba. Röviden...
2018. jún. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!