Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha önző a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha önző a barátom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lassan egy eve vagyunk egyutt.

En faluban, baratom varosban lakom/lakik.

Sajnos egyre gyakrabban celozgat arra hogy koltozzek mar oda mert itt nem lehet megelni. Apa felevi keresete = az o apja egy havi keresetevel.

A minap az orram ala dorgolte hogy ok gazdagok, de o nem elkenyeztetett, 3 autojuk van, 4 lakasuk, szulok penzelik a gyerekeket, en nem kapok zsebpenzt, csak ha megyek hozza akkor a vonatkjegyre- oda vissza, es nemi koltopenzt.

Tegnap baratom szulinapjara 120ezer forintot kapott es eldicseketett a penzzel mikor videochateltunk.

Mi sem elunk rosszul, nem nelkulozunk, de bant hogy baratom onzo.

Karacsonyra 10ezer ft erteku ajandekot kapott a sporolt penzembol, o egy csokit vett nekem.

+ udvariatlan is


Adnatok tanacsot mit tehetnek?:(

Nem akarok szakitani.


Koszonom.

18L , 19F


2018. jún. 28. 16:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy csokit XD ez jó :D
2018. jún. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
23%
A srác egyáltalán nem villog vele, csak a kérdező ugrik minden szarra, mert idegileg zokni. A srác egész egyszerűen csak nyíltan beszél az anyagi helyzetéről és a pénzhez való viszonyáról.
2018. jún. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
75%
Aki a srácot védte biztos egy szintén gazdag kis ficsúr.
2018. jún. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
86%
Miért, neked mi ez ha nem villogás? Mi szükség egyáltalán beszélniük erről. Nekem is volt anno pont ennyi idősen ilyen "tehetős" barátom, de ő egyáltalán nem voselkedett így.
2018. jún. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
20%
Semmi "szükség" beszélniük egymással egyáltalán. De valószínűleg azért is vannak kapcsolatban, hogy megosszák egymással az örömeiket, bánataikat, vágyaikat, terveiket, gondolataikat, világlátásukat. A kérdező és a többi válaszoló azon az állásponton vannak, hogy a srác ezt ne csak ne tegye, de vágjon hozzá jó képet, hogy befogják a pofáját, és még ő kérjen elnézést. Ez nincs rendben, de nem nagy gond, nem fog sokáig tartani.
2018. jún. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
86%
Ha vele is maradnál, 200Ft-nál drágább ajándékot soha ne vegyél neki.
2018. jún. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
86%
Te párod. Ilyet választottál,ezt kaptad. Ha a kérédedre és beszélgetésekre nem reagál az már a te bajod. Ha pedig nem akarsz szakítani mit tegyél? Viseld el.
2018. jún. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
93%

Mondjuk abban igaza van a barátdnak, hogy ilyen helyzetben neked lenne érdemes Budapestre költözni a megannyi lehetőség miatt.

Ha ez a srác ilyen jó körülmények között nőtt fel, lehet nem is dicsekvésből mondta el, mennyi pénzt kapott a szülinapjára. Valószínűleg az a 120000 Ft neki olyan, mint amikor mondjuk én kapok a szüleimtől 10000-et és mondom a barátaimnak, hogy "képzeljétek, kaptam egy 10-est anyuéktól ajándékként". Persze, ha a barátaim sokkal szegényebbek nálam, akkor lehet, nem mondanám előttük, csak hogy ne érezzék rosszul magukat emiatt. Szóval ebből a szempontból azért tapintatlan a csávód.


Egyébként még egy dolog, csak úgy eszembe jutott, hogy a párodnak egyébként soha nem jutott még eszébe esetleg meghívni téged? Fizetni a vonatjegyedet, hogy ne a szüleidtől kelljen kérned vagy hogy maradjon egy kis pénzed? Szerintem gáz ez a srác amúgy, nekem nem szimpatikus.

2018. jún. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Bármit teszel megváltoztatni nem fogod tudni. 19 éves és nem 3. A problémák vagy ilyenek maradnak vagy romlik. Ez tapasztalat. Ergo megszoksz vagy megszöksz.

Én inkább az önbecsülésemen és önbizalmamon dolgoznék. Nálad nem tűnik, hogy rendben lenne. Ha majd rendben lesz, te magad is tudod a választ.

2018. jún. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!