Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet mégsem illünk össze?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet mégsem illünk össze?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


A tegnap este után elgondolkodtam a kapcsolatomon. Az elmúlt 2 hétben eléggé nagy hajtás volt a munkahelyemen,pénteken már eléggé kimerülten éreztem magam, a buszon hazafelé el is aludtam,itthon derült ki,hogy lázam van.


Tegnap is lázas voltam, és elviselhetetlen fejfájás gyötört,semmi nem használt.


Sajnos nem volt itthon semmmi étel,és mivel egyedül élek kénytelen voltam a közeli boltba elmennem, a párom fel sem ájonlotta, hogy elkísér, csak annyit írt,hogy pihenjem ki magam. Végül megoldottam egymagam,haza értem és éreztem le kell pihennem kicsit.


Pár óra elteltével néztem az üzeneteimet,pár példa: Élsz még? Ha én beteg voltam akkor sem voltam ilyen,hogy elhanyagoltalak. Semmi reakció felém,mire véljem ezt?


Nem hittem a szememnek,lázasan feküdtem és ez volt a baja,hogy nem írtam? Meg is írtam neki, hogy ahelyett,hogy elkísért volna, meg átjönne segíteni,vagy legalább írásban lenne kedves, magával van elfoglalva.


Erre megsértődött,sőt azt mondta,hogyha nem vagyok vele megelégedve hagyjam el. Inkább úgy döntöttem elköszönök, mert megvan a magam baja.


Azóta már bocsánatot kért,igaz a saját stílusában: "Ne haragudj szeretlek,csak ne legyél ilyen velem,hogy eltűnsz, azt hittem bajod van velem."

(Most komolyan nem fogta fel,hogy beteg voltam?)


Ma már kicsit jobban vagyok,így most elgondolkodtam a történtek után,van-e még keresni valóm egy ilyen pasi mellett,vagy jobb elköszönni egymástól..


Ti mit gondoltok erről? Válaszokat előre is köszönöm!


2018. júl. 1. 12:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%

És a párod tudta, hogy nincs kajád, vagy várod, hogy olvasson a gondolataidban?

És ha már ennyire szarul voltál, miért nem írtad neki azt: "Kicsim, elég szarul vagyok és nincs itthon semmi kaja. Nem hoznál nekem valamit?".

2018. júl. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
58%

Itt nekem mindketten hibásnak tűntök.


Te azért,mert: ahogy valaki írta is,kb egyből ugrasztod a barátod,hogy kísérjen. Én ezt a viselkedést sem tolerálom. Nem szokásom nekem sem hívogatni embereket ha éppen van valami. Plana ha csak lázas vagyok. Abba még sose haltam bele. Na ha mobdjuk eltölrt volna valamid az nagy gáz lenne,de egy ilyen kis betegség nem a világ vége.


A barátod azért,mert: őt csak az zavarta,hogy nem írtál vissza. Ez minden konextusban zavaró,ha épp az ember mással van elfoglalva.


Összességében ne várd el,hogy ugráljon neked,ő meg ne a telefonon lógjon és hisztizzen ha nem írsz. Nem vagytok különbözőek,ugyanúgy borzalmasan kommunikáltok és hisztériáztok.

2018. júl. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szükséged lett volna rá, hogy veled legyen, de még csak nem is úgy érdeklődött rólad, ahogy elvárható lett volna. Bunkó sms-ek, hát gondolom, mennyire volt erre szükséged. :/ Az a baj, hogy sok hasonló helyzet lehet még, nem csak betegséggel kapcsolatos. Én nem terveznék vele tovább.
2018. júl. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

11: Tudta,hogy nem vagyok jól, annyit írt rá,hogy ő most főzz,menjek át, nem tud velem jönni, még talán ezt nem is veszi zokon az ember annyira, de hogy még a végén ő sértődött meg,azt nem tartom jogosnak.


12: Kellett a negatív válasz,hisz az is válasz,egyszer vártam el a segítséget,nehogy azt hidd,hogy mindig ugráltatok mindenkit. Nem egyből ugrasztani akartam,ha azt mondta volna eljön velem,megbeszéltem volna vele mikor jó neki,mikor találkozzunk. Amúgy mindent magam intézek,cipelek,pl.a munkahelyemre egyszerre érkezett meg a monitor és a számítógépház azt is villamoson vittem haza egymagam. Mindenesetre bocsánat,hogy betegen segítségre szorulna az ember cipeléskor.

"Kérem a következőt!"


13:

A 13-as teljesen megértette a lényeget,jól megfogalmazta amire gondolok. Köszönöm!

2018. júl. 1. 14:39
 15/16 anonim ***** válasza:

Azokkal értek egyet akik azt mondják nem érdemes.....


Valóban nem, minél előbb elválnak tőle az útjaid annál jobb. A kérdés csak az, hogy mennyi időt akarsz még ebbe belefektetni, mennyi ideig akarod még húzni meddig akarsz még várni, és agyalni , és várni a változásra ami nem lesz.....

2018. júl. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ezek nem gondok meg egy kapcsolatban! Mindenkinek ennyi problémája legyen egy kapcsolatbab csak ezt kívánom! Nem kell elhagynod ez nem ok! Ha szereted vele maradsz tovabbra is!
2018. júl. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!