Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan hisztériázik a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan hisztériázik a pasim még mindig ezért, vagy tényleg a bolhából csinál elefántot?

Figyelt kérdés

Azért folyamodok ahhoz, hogy kiírjam ide, mert iszonyatosan idegesít, hogy a barátom mindig ezt hánytorgatja fel, és szerintem tökre a bolhából csinál elefántot.

2 éve az egyik szülinapomon ő kivett szabadságat a szülinapomra, én pedig mondtam neki, hogy örülök, hogy kivette a szabit, így többet lehetünk együtt, viszont nekem délelőtt van picike programom, amit anyáék szerveztek. Ezt már azután tudtam meg, hogy ő kivette a szabit, de még volt 1-2 nap a szülinapomig. A programra, amit anyuék szerveztek nekem délelőttre már hosszú évek óta vágytam, és nem akartam nemet mondani rá, mert tényleg nagyon szerettem volna részese lenni végre a dolognak. Azegész program délig tartott nem tovább, utána már a barátommal tudtam lenni, (ha elment volna dolgozni, akkor csak este tudtunk volna találkozni.) És azóta is azt hallgatom, hogy én milyen szemét vagyok, amiért ő kivette szabadságot a szülinapomon, (nem szervezett semmilyen egész napos programot, egyáltalán semmi ötlete se volt), és én nem vele töltöttem az egész délelöttöt is, hanem elmentem az anyáéktól kapott szülinapi ajándékomra is. Ezt már 2 éve megkapom, hogy ezért milyen szemét vagyok. Tényleg akkora szemét voltam, amiért részt vettem a másik nekem szervezett porogramon, amire évek óta vágytam? (Nem volt opció, hogy hozzam a barátomat, is, mert csak halálra unta volna magát, így legalább heti 1x kialudhatta magát.) Szerintem egyáltalán nincs igaza a barátomnak, és gyerekes, hogy még mindig ezt hozza fel, ha vissza akar nekem vágni, hogy de már én is voltam "szemét" vele. 26 éves a pasi, én pedig 23 éves lány vagyok.



2018. júl. 5. 09:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Jesszus...hogy vagy képes évek ota elviselni ezt a nyomorékot?

Nekem is volt anno egy ilyen pasim, ő is piszlicsáré dolgokon veszekedett velem, megsértődött meg stb. Csak nekem elég erős az igazság érzetem, belátom azt is ha én tévedek, de ha nem érzem jogosnak, akkor velem aztán nem eteti meg, hogy én voltam a szemét. Szóval nálam nem volt sikere a dolgainak, ilyeneket fel se vettem, tojtam rá a duzzogásra, úgyhogy nem is húzódtak el ezek. Viszont én hamar meg is untam, fél év után (összesen 1 évig tartott a kapcsolat, de olyan fél év után kezdődtek ezek) ex lett belőle.

Nálad is az a baj, hogy hagyod neki ezt a vesszőparipát, és anno nem álltál ki magadért. Gondolom szavatkoztál, magyarázkodtál, miért is mertél elmenni nélküle arra a programra, bocsánatot kértél stb. mindezzel erősítve az ő áldozatszerepét. Nem kellett volna. Annyit kellett volna tenned, hogy kiállsz magadért, nem, cseppet sem vagy szemét ezért, délben találkoztatok, nem ment karba a szabija, nincs semmi gond. Eméssze meg, és ha túl van rajta, jelentkezzen.

2018. júl. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem te sem vagy kevésbé gyerekes, amiért eltűröd tőle...
2018. júl. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szánalmaaaaaaas
2018. júl. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ezt meg "bolhából elefántot" dolognak sem nevezném. Itt nem volt bolha sem. Egyszerűen a barátod generált egetverő problémát a nagy semmiből. Elmentél délelőtt a meglepetés programra, és? Ez miert is baj? Miért olyan nagy szám az, hogy szabit vett ki, és délelőtt otthon volt? Ez a szabi olyan hatalmas nagy áldozat volt a részéről? Szánalmas az az ember. A helyedben én lettem volna mérges rá, hogy emiatt hamis bűntudatot akar kelteni bennem, és elrontja a hangukatot a szülinapomon a nevetséges problémájával. Nemhogy még ezt hallgassam évekig.. .. De te sem vagy komplett, hogy ezt eltűröd.
2018. júl. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Hát, öö, igazából, ha valamiért megsértődik, akkor mindig ezt az esetet hozza fel nekem xD Mert mást tényleg nem tud. De amikor legutóbb felhozta, közöltem vele, hogy ha ennyire fáj neki a volt munkahelyén egy szabadnap, akkor kifizitem visszamenőleg azt a bért, és nyugodjon meg. :D
2018. júl. 6. 09:00
 16/17 anonim ***** válasza:

Túl van dramatizálva.

Mindkettőtök részéről.

Ne foglalkozz vele.

Ő meg keressen nagyobb hibát, vagy ha nem talál, akkor egy másik libát, akit van miért froclizni.

32/F

2018. júl. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ismerem ezt a típust, én is ilyen mellett vagyok, de nem feleségként, azt nem tudnám vállalni, de az évek műlásával javul az illető.
2018. júl. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!