Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti átvinnétek a barátnőtöket/f...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti átvinnétek a barátnőtöket/feleségeteket? Nőktől is kérdem, ha ilyen helyzet jönne szembe, szerintetek titeket át vitt volna a párotok?

Figyelt kérdés

Szóval barátommal meg a barátival voltam, mentünk a városban. És szembejött egy gigászi pocsolya, bokáig érő vizet sejtetett. Nem lehetett kikerülni, csak átvágni rajta, mert lenn volt egy metró-aluljáróban. És elég hosszú is volt, több lépést kellett benne megtenni. Az emberek toporogtak, tépelődtek a két végénél, és vagy kerültek egy jó nagyot a felszínen, vagy kis hezitálás után átszaladtak rajta.

Na mindegy, és előttünk ment egy másik pár, fiatalok, vidámak, mint mi. Ők is megtorpantak, én ekkor vettem észre, hogy mi van előttünk. A lány mondta a barátjának, hogy át kellene vinnie ölben, de az csak a fejét rázta, és átcsörtetett. A barátnője kis toporgás után jobb híján utána szaladt.

Mi, ahogy odaértünk, elmondom hogy alakult. Az egyik srác egyedülálló, ő persze hogy simán átkelt (amúgy pont ő a sportos, kajakozik, ha lenne barátnője tuti átvinné, elég lovagias is hozzá). Egy másik párnál is egyértelmű volt hogy nem viszi át a barátnőjét a srác, mivel a srác vékonyabb, nem valami izmos, a barátnője meg nagyon nagydarab. Aztán egy másik pár, ott a srác egy nagy maci. Szintén nem vette fel a barátnőjét, nem vitte át. Pedig ő tutira elbírta volna, barátnője is átlagos testalkat. Mi meg, a barátommal. Mondtam neki, vegyen fel, és nem problémázott ezen felvetésemen. Felugrottam rá, és átkelt velem, hogy ne ázzon szét a cipőm.

A szembeni parton is láttam egy párt, ahol a lány győzködte a párját, vegye ölbe vagy kerüljenek.

Nekem ez fura, hogy ez nem alap a férfiaknak. Mármint az nektek is jó, nem? Ha nagy erős megmentő férfiként tűnhettek fel a barátnőtök előtt (és nem mellesleg az idegen nők is elismerően néznek rátok). Meg aztán miért legyen a csajod is vizes? Elég, ha egyikőtök. vagy ennyire megerőltető felemelni? Csomó életerős, fiatal srác nem tette meg, mint láttam...

Meg engem a barátnőik helyében is zavarna, hogy ennyi lovagiasság nem szorult beléjük. Ahogy mentünk is, hallottam is hogy a szemközti parton álló párból a lány mondta a barátjának, látod, ő is átvitte a barátnőjét.

Szóval csak az a kérdésem, férfiak, nektek alap, hogy átvinnétek hacsak nincs sok cucc, sérülés) a barátnőtöket? Vagy ti is tojnátok bele, nem "tornáztok", fusson át ő is?


2018. júl. 5. 22:50
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
11%
Ha enyire akarjatok azt az egyenjogusagot akkor fogd meg a parod kezet es setalj at vele, nem halsz bele egy kis vizbe.Sok ferfi dijazna ha nem ilyen kis mindentol bezzarok csaja lenne.
2018. júl. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
57%

Eszembe sem jutna átcipeltetni magam! Felnőtt nő vagyok, nem ovis kislány 😂

Ha ilyet látnék nem az jutna eszembe, hogy jajj de lovagias férfi, hanem hogy jajj de egy kényes kr va, a pasi helyèben b sznàm bele a vízbe 😁

2018. júl. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
22%
Egyebkent is eleg faszmeregetesnek tartod hogy teged at vitt a pasid es most azt hizzed hogy jobbak vagytok masoknal gondolom ezt akartad hallani, de valoszinubb hogy a tobbi aki nem vitte at a parjat tovabb fog egyutt maradni mint aki atvitte.
2018. júl. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
66%
13 - ezt mire alapozod?
2018. júl. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
87%
Engem átvinne, és ez jól is esne nekem. De egyébként én sem gondolom, hogy ebből lehetne megállapítani egy kapcsolat milyenségét, vagy egy férfi férfiasságát, hanem inkább abból, hogy hogyan reagálják le ezt a helyzetet.
2018. júl. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Azt hiszem 11-től 13-ig az a két válaszoló aki azt a 3 választ írta, egy kicsit irigy, és ez jól esik. :D Amúgy meg semmi logika a gondolatmenetükben, olyanokat mondanak amiket ők mondanak, nem én nem írtam.
2018. júl. 6. 00:15
 17/35 A kérdező kommentje:
Amúgy én is kérdem, mire alapozod a valószínűsítésedet... :D És miért gurultatok be ezen a kérdésen? Miért vettétek támadásnak? Sért, mert nektek gondok vannak?
2018. júl. 6. 00:16
 18/35 anonim ***** válasza:
87%
Velem is történt hasonló, az akkori párom kérés nélkül felkapott és átvitt. Nem éreztem magam "ovis kislánynak", vagy "kényeskedő libának", ellenben baromi jól esett. Szerintem egy kapcsolatban az ilyen apró gesztusok a legfontosabbak és én ezeket többre értékelem, mint bármilyen puccos, drága ajándékot. A mostani párom is megtenné, biztos vagyok benne.
2018. júl. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
39%

#12 Szerintem is. Nekem nagyon égő lenne.

Olyan meg nincs, hogy valami nem lehet kikerülni.:) Nekem kézen fogva kikerülni sokkal romantikusabb.

2018. júl. 6. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
84%
Ha épp gyerekmentes napunk lenne a férjemmel, tuti átgázolnánk mind a ketten a pocsolyán. Olyankor nem számít semmi, csak a pár órás szabadság, amikor minden hülyeséget lehet. Gyerekekkel muszáj lenne a felszínen kerülni, különben a két törpe nekiállna dagonyázni a pocsolyában.
2018. júl. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!