Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti átvinnétek a barátnőtöket/f...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti átvinnétek a barátnőtöket/feleségeteket? Nőktől is kérdem, ha ilyen helyzet jönne szembe, szerintetek titeket át vitt volna a párotok?

Figyelt kérdés

Szóval barátommal meg a barátival voltam, mentünk a városban. És szembejött egy gigászi pocsolya, bokáig érő vizet sejtetett. Nem lehetett kikerülni, csak átvágni rajta, mert lenn volt egy metró-aluljáróban. És elég hosszú is volt, több lépést kellett benne megtenni. Az emberek toporogtak, tépelődtek a két végénél, és vagy kerültek egy jó nagyot a felszínen, vagy kis hezitálás után átszaladtak rajta.

Na mindegy, és előttünk ment egy másik pár, fiatalok, vidámak, mint mi. Ők is megtorpantak, én ekkor vettem észre, hogy mi van előttünk. A lány mondta a barátjának, hogy át kellene vinnie ölben, de az csak a fejét rázta, és átcsörtetett. A barátnője kis toporgás után jobb híján utána szaladt.

Mi, ahogy odaértünk, elmondom hogy alakult. Az egyik srác egyedülálló, ő persze hogy simán átkelt (amúgy pont ő a sportos, kajakozik, ha lenne barátnője tuti átvinné, elég lovagias is hozzá). Egy másik párnál is egyértelmű volt hogy nem viszi át a barátnőjét a srác, mivel a srác vékonyabb, nem valami izmos, a barátnője meg nagyon nagydarab. Aztán egy másik pár, ott a srác egy nagy maci. Szintén nem vette fel a barátnőjét, nem vitte át. Pedig ő tutira elbírta volna, barátnője is átlagos testalkat. Mi meg, a barátommal. Mondtam neki, vegyen fel, és nem problémázott ezen felvetésemen. Felugrottam rá, és átkelt velem, hogy ne ázzon szét a cipőm.

A szembeni parton is láttam egy párt, ahol a lány győzködte a párját, vegye ölbe vagy kerüljenek.

Nekem ez fura, hogy ez nem alap a férfiaknak. Mármint az nektek is jó, nem? Ha nagy erős megmentő férfiként tűnhettek fel a barátnőtök előtt (és nem mellesleg az idegen nők is elismerően néznek rátok). Meg aztán miért legyen a csajod is vizes? Elég, ha egyikőtök. vagy ennyire megerőltető felemelni? Csomó életerős, fiatal srác nem tette meg, mint láttam...

Meg engem a barátnőik helyében is zavarna, hogy ennyi lovagiasság nem szorult beléjük. Ahogy mentünk is, hallottam is hogy a szemközti parton álló párból a lány mondta a barátjának, látod, ő is átvitte a barátnőjét.

Szóval csak az a kérdésem, férfiak, nektek alap, hogy átvinnétek hacsak nincs sok cucc, sérülés) a barátnőtöket? Vagy ti is tojnátok bele, nem "tornáztok", fusson át ő is?


2018. júl. 5. 22:50
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
79%
Mi mar felnottunk es rengeteget turazunk (tehat a fenti egy megszokott szituacio, nem egy egetrengeto es megoldhatatlan problema), a pasim keresne megoldast arra h egyikonknek se kelljen atgazolni. Pont. Amit ti csinaltatok valoban csak faxmeregetesnek,csajok reszerol meg kinek van jobb pasija versenynek jo. Eszembe nem jutna olbe kapatni magam, van ket klassz labam.
2018. júl. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

Nekifutásból egy közepes képességű ember minimum ugrik 2 métert, a jobbak 3at is. Ha 3 méternél hosszabb pocsolya van előttem, több, mint valószínű, hogy azért kerülök, mert azt gondolnám, hogy valami nem stimmel, hogy ekkora víztócsa képes volt összegyűlni egy metró aluljáróban, ahol ezer helyen elvezetik a vizet.


Szóval én nekifutásból átugrok, legfeljebb a végén toccsan egyet az egyik cipőm. Ahányszor eláztam már, ez igazán semmi. A párom meg vidéken nőtt fel, őt az ilyenek főleg nem izgatják, simán végigsétálna a vízben. XD Nem gondolom, hogy ettől ő nem férfias, amikor eltört a lábam, kézben rohant (szó szerint rohant) el velem a kórházig. De egy pocsolya nekem nem indok arra, hogy felkapjon.

2018. júl. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet velem van a probléma de én ezen fent sem akadtam volna (25n).
2018. júl. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
90%
Már volt ilyen, én átvittem a barátnőmet, aki szerencsére apró. Nem vagyok romantikus alkat, de ezzel nyilván kedveskedni is akartam, meg egyszerűen így volt hatékonyabb.
2018. júl. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
97%
Szia Jaguár! :D Pár napja írtam neked egy kedves választ, de nem reagáltál rá. Ahol bunkóskodni lehet ott viszont megjelensz... Így ne csodálkozz, hogy a rendes lányok elkerülnek és folyton csak a "mai lányokba" botlasz.
2018. júl. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne bárkinek a szutykos vízben tapicskolni? Felmennénk a felszínre és kerülnénk.

Én nem is hagynám a páromnak, hogy átvigyen, egy betegség maradványtüneteként a lábujjai le vannak bénulva, ami nem hangzik annyira gáznak, de az egyensúlya borzalmas, eddig ahányszor felemelt, katasztrofális vége lett, szóval még mindig inkább átsétálnék, akkor legalább csak a cipőm lesz vizes. :D

Vagy megpróbálnám átvinni én őt, és röhögnénk egy jót.

24N

2018. júl. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

Akkor itt én lennék az ufó, mert levenném a cipőmet, átmennék a vízen, aztán kicsi lábszárítgatás után cipő vissza és mehetünk :D


Nem akadok fenn olyan apróságokon, mint egy pocsolya.


29n

2018. júl. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ez csak fxméregetés, meg cicaharc.


De akkor van ciki, ha a srác megcsúszik, és mind a ketten beleseggelnek a pocsolyába :D

2018. júl. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Ha megkérném, biztos átvinne, de mivel nem vagyok cukorból, alapból nem kérném meg rá és ha fel is ajánlaná, azzal se élnék.
2018. júl. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
69%

Nagyon faxa pasid van köszönjük a beszámolót. Nincsenek barátnőid akiknek dicsekedj?


A vittek már át dolgokon, segítettek sokmindenben a volt párjaim, vagy akár sima barátok. Nem egy nagy cucc. Elvárni meg nem várom el, hogy bárki ölbekapjon. Van saját lábam.

2018. júl. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!