Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érti meg a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg a barátom, hogy nem bírom ha reggel rám mászik?

Figyelt kérdés

A barátom reggel IS szeret(ne) szexelni, de nekem akkor ez nem megy. Nem mert nem kívánom, vagy nehezen ébredek fel és még álmos vagyok. Csak egyszerűen bármit csinál olyankor nem tud felizgatni vele és nincsen hangulatom hozzá. A reggelt leszámítva minden más alkalom során rendben vagyunk, sosem utasítom el és én is kezdeményezek. De neki valamiért a reggeli szex a mániája (lenne) úgy érzem ez elég gond lehet neki és ugyan nem veszekedünk ezen, de tudom,hogy zavarja és volt néha kínos csend vagy vita. Szóval elgondolkodtam a szakításon,mert úgynézki így nem tudom megadni neki amire vágyik. Reggel még csak orálisan sem szeretném kényeztetni, nem vagyok a szexre hangolódva, csak kis teret akarok magamnak, egyedül lenni. Ti is szakítanátok ilyenért? Mert ugye ebből később bajt is csinálhat vagy majd a fejemhez vágja,hogy azért csalt meg mert én nem adtam meg neki semmit és nem az ő hibája,hogy máshol kereste a "boldogságot". Nekem meg ez nem kell, szeretem a barátomat, de tudok gondolkodni is és nem mindig az érzelmeimre hallgatni. Mégis...szerintetek is ennek így véget kellenne vetni?


Másfél éve vagyunk együtt.


L/24 F/28


2018. júl. 6. 09:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
szerintem elég gyerekes a csávó ha nem érti meg hogy te nem akarsz reggel szúrni
2018. júl. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez tökre jogos részedről. Reggel én is úgy kelek, hogy pont időben elkészüljek, nem epdig azért, hogy letudjunk egy gyors semmi menetet...


Nehogy már az legyen a legnagyobb gond, hogy reggel nincs szex, mikor amúgy a többi napszakkal nincs gond. :D Némelyik pasi annyira állat tud lenni, hogy csak a saját frka érdekli.

2018. júl. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 AchromaticSmarties ***** válasza:
23%
Reggel a legmagasabb a tesztoszteronszint, ezért akar szexelni reggel. De ha te nem akarsz, akkor ne menj bele csak az ő kedvéért.
2018. júl. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy

- ez az igénye nem fog változni

- és most is bizony megsértődik, és felhozza, hogy te reggel miért nem?


Nekem sincs kedvem hozzá reggel, kell 1 óra, hogy felébredjek, kávé, beszélgetés, olvasok pár oldalt, na AZTÁN már lehet, de amíg félálomban fekszek, addig hiába csinál bármit, előbb alszom vissza tőle, minthogy megkívánjam.


Csak épp a párom megérti és nem erőltet olyat, amit nem akarok.

2018. júl. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
15%

Hihetetlen ez a mai fiatalsàg semmi rugalmassàg.

Àllandòan aludnàtok csak kèrdem èn mibe lehet àllandóan elfàradni?

Meg annyit alszanak a 20-n èvesek mint egy mormota elkèpesztő.

Komolyan nem èrtem.

Rugalmassàg nem àrtana,nem èrtem èn 31 èvesen alszok 4 óràt ès simàn volt,hogy a csajom keltett ès màr ült is rá,sőt volt olyan hàzibuli hogy 14-től màsnap hajnali 4-ig ittunk aztàn este meg reggel szexeltünk.

Elkèpesztő,mindezt egyetem,edzès meg 8-10 óràs meló mellett.

Mai nap is bàrmikor keltene fel azonnal mehet a szex de neki se problèma felkelni.


Örülj,hogy kiván tèged ès akar,bezzeg ha nem akarna akkor meg az a baj.


31F

2018. júl. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

És ha valakinek nincs igénye a reggeli szexre? :D Persze, legyünk hálásak, hogy mindig megdugna minket. Mint valami ivaros kutya...


Nem a gyakori szexel van gondja a kérdezőnek, hanem a reggelivel. A barátja miért nem lehet tekintettel rá mondjuk, miért csak fordítva elvárt ez?

2018. júl. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
16%

Hááát egy nőnek mindig van igénye,legalábbis nekem ez a tapasztalatom,simán keltett a nő ha akart,sőt mondtam is neki,keltsél csak fel,majd a sírba alszok eleget.

Nem ivaros kutya de egy igazi nő állandóan csinálná.

2018. júl. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
72%
Egy igazi nő... pff, micsoda indok
2018. júl. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ez az aduász ennek a cicának a kezében. Ő férfias férfi, mert nem marad otthon a kölykével.


31 évesen erre a gyerekes szarra van rákattanva, hogy ki nő, ki férfi.

2018. júl. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ez a barátod részéről értelmi és leginkább érzelmi intelligencia hiánya, ha igazán szeret és komoly gondolkodású, akkor ezt simán meg kellene értenie...
2018. júl. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!