Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Utálom a focit! Nők, ti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom a focit! Nők, ti hogy vagytok ezzel az időszakkal?

Figyelt kérdés

Kvázi egy hónapja nem láttam a páromat, vagy ha látom, akkor egyedül bambulja a tv-t, vagy haverokkal ordít előtte a közös nappalinkban. Unom, utálom és nem mentség, hogy mindjárt vége, mert akkor majd jön a következő "csak most van ez, bírd ki ezt a pár hetet".

Nő vagyok, szeretném nőnek érezni magamat. Hazaérek fáradtan, mosok rá, teregetek, főzök, elmosogatok, rendet tartok. Mire kerülök kettőt benyalta a vacsorát és már el is tűnt. Eljutottam odáig, hogy marhára egyedül érzem magam és ha ezt felhozom nem ért, avagy azt mondja üljek le mellé és nézzük együtt. IGEN, beismerem, HISZTIZEK!!! Hisztizek és féltékeny vagyok arra a hülye focira, mert mindennél és mindenkinél fontosabb, én meg foglaljam le magamat azzal amivel tudom, vagy akarom... Nincs rosszabb annál, mint amikor magányosnak érzi magát az ember egy párkapcsolatban.

Kisírtam magam, ennyi.

Ha esetleg van hasonló sorsú nő társam a környéken, nyugtassatok meg, hogy nem csak én irtózom már a focitól zsigerből.



2018. júl. 11. 19:39
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
17%
Mutasd meg neki ezt a kerdest. Azutan tenyleg egyedül leszel :"D. O meg vegre fellelegezhet.
2018. júl. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
23%
Próbáld meg együtt nézni a barátoddal, nézd meg mert jó lesz. Majd írj vissza ha tetszett.
2018. júl. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:

Legalább olvasnátok el amit írok. :) Én megpróbáltam, annyi meccset megnéztem az elmúlt két évben, amennyit életemben összesen nem láttam soha. Ha éppen nem VB van, akkor van BL, van EB, van mit tudom én mi. Tavasztól nyár végéig két-három naponta "kihagyhatatlan" focimeccs van, amire persze össze kell hozni a baráti társaságot, én pedig mindenben alkalmazkodjak hozzájuk mindig. Egy idő után ez nem megy és sajnálom.

Nem hobbim nincs, vagy kedvelt elfoglaltságom, hanem a párom HIÁNYZIK! :)


Kérdezek fordítva! Ha én az életem során kétnaponta visítva nevetnék, vagy zokognék valami 1,5 órás nyálas, romantikus sorozaton a barátnőimmel üvöltő tv mellett, miközben iszogatnánk, szotyiznánk és előtte +1-1 órát azért rádobnánk a hangulat kedvéért a történetre időben, azt mennyire viselné jól egy pasi? Persze ő közben főzhet, moshat, olvashat, vagy csinálhat amit akar, engem nem zavar. Avagy miért nem alkalmazkodik és visít velünk minden egyes alkalommal? Hogy nem lehet szeretni a nyálas romantikus filmeket? Pedig némelyik olyan "izgi"...

2018. júl. 11. 20:11
 14/37 anonim ***** válasza:
65%
Nem 0-24ben megy a Foci vb...elôtte-utána mit csináltok?
2018. júl. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
46%

azért a meccsek nincsenek állandóan, a köztes időben is eltűnik?

nem lehet mindent a k**va vb-re fogni, nem mentség, hogy ezért nem foglalkozik veled, amióta elkezdődött

nyugodtan hisztizz, ha nem tud időt szakítani rád, akkor, mint ahogy korábban írták, kissé paraszt

a sok hülye meg itt írja, hogy te alkalmazkodj, az eszem megáll, hát eddig pont ezt csináltad... a csávódnak kéne alkalmazkodnia, hogy egy otthonból nem kell állandó közösségi helyszínt csinálni, alkalmanként nekem is belefér, de azért ne mindig ez legyen, van élet ezen kívül is...

vágom, hogy fontos, meg érdekes, meg nem mindennapi esemény, de azért van egészséges egyensúly és nem mentségként kell felhasználni, hogy valaki ba**ik egyébként normálisan viselkedni


kitartás!!! és próbáld meg valahogy meggyőzni, mert nagyon nincs rendben, ha már rosszul érzed magad emiatt

2018. júl. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
26%
Ha neked a tv-műsortól függ, hogy nőnek érzed-e magad, akkor csak sajnálni tudlak...
2018. júl. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
48%

És ez csak most derült ki róla?

Gondolom, mindig ennyire odavolt a fociért, tudhattad, hogy ez nem fog változni!?

2018. júl. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%
Áh, akkor itt nem a foci a fő probléma.
2018. júl. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, itt most már én is így érzem, ez már nem a fociról szól.
2018. júl. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem semmi amit lenyelsz, én ennek a töredékét nem tűrtem volna.Én is unom már a focit, bár ez a mostani meccs elég jónak tűnik, főleg hogy az angolokra szavaztam.
2018. júl. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!