Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Utálom a focit! Nők, ti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom a focit! Nők, ti hogy vagytok ezzel az időszakkal?

Figyelt kérdés

Kvázi egy hónapja nem láttam a páromat, vagy ha látom, akkor egyedül bambulja a tv-t, vagy haverokkal ordít előtte a közös nappalinkban. Unom, utálom és nem mentség, hogy mindjárt vége, mert akkor majd jön a következő "csak most van ez, bírd ki ezt a pár hetet".

Nő vagyok, szeretném nőnek érezni magamat. Hazaérek fáradtan, mosok rá, teregetek, főzök, elmosogatok, rendet tartok. Mire kerülök kettőt benyalta a vacsorát és már el is tűnt. Eljutottam odáig, hogy marhára egyedül érzem magam és ha ezt felhozom nem ért, avagy azt mondja üljek le mellé és nézzük együtt. IGEN, beismerem, HISZTIZEK!!! Hisztizek és féltékeny vagyok arra a hülye focira, mert mindennél és mindenkinél fontosabb, én meg foglaljam le magamat azzal amivel tudom, vagy akarom... Nincs rosszabb annál, mint amikor magányosnak érzi magát az ember egy párkapcsolatban.

Kisírtam magam, ennyi.

Ha esetleg van hasonló sorsú nő társam a környéken, nyugtassatok meg, hogy nem csak én irtózom már a focitól zsigerből.



2018. júl. 11. 19:39
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
80%
Pedig addig ti meg szabadon beszélhetnétek a hüvelygombáról.
2018. júl. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
78%

Most komolyan, miért nem nézel egy-egy meccset meg te is? Én se vagyok valami nagy focirajongó, de tényleg van egy két tök izgalmas meccs.


Most is mindjárt kezdődik, a párom nézi, én addig filmezek, olvasgatok, tökéletesen el tudom magam foglalni egyedül is, nem kell ugrálni mint egy bakkecske. Vacsit meg rendelünk, ha nincs időnk főzni. 26/N

2018. júl. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
13%

Már csak 4 nap és 2 évig nyugtod lesz.


"Egyesek szerint a futball élet és halál kérdése. Ezzel nem értek egyet. Annál sokkal, de sokkal fontosabb."

2018. júl. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
26%

Nem unod még? Egyszer már feltetted ezt a kérdést, csak máshogy!


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Foglald le magad, kislány. Olvass, nézz filmeket. Ennyire nincs hobbid, hogy a párodtól függsz?

Ennyire szereted a párod, hogy egyszerűen képtelen vagy ezt neki tolerálni?


Hiszti helyett inkább nézd vele együtt a meccset, ha már ennyire nincs hobbid, amivel le tudnád magad foglalni.

2018. júl. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

Nos kedves 2-es válaszoló nagyon is igazad van. Tavasz óta mást sem csinálok, mint tűrök és kétnaponta megnézek egy meccset, mert nem fogok jelenetet rendezni a barátaink előtt nyilvánvalóan és én is azt gondoltam, hogy ennyit igazán kibírok. Kibírtam, eddig. De nekem ez már sok és most lett elegem az egészből!

Mindennap átjáróház a lakásunk, hol haver jön, hol szomszéd megy, hol a párom tűnik el egész estére. Ha meccs éppen nincs, akkor előkerül a PS és mi megy? Hát a foci! Unom. Bizonyára velem van baj, de semmit nem érzek annyira idegesítőnek az egész életünkben jelenleg, mint a focit.

Nyilván most felfújom, mert amúgy is nehéz napom volt és jól esett volna csak csendben, kettesben eltölteni egy estét egy kellemes vacsorával (amit ugye megfőztem), egy üveg borral és minden egyébbel, amit a laza hangulat magával hoz. Ehhez képest a páromat láttam bő 2,5 percet miután hazaért, nézem a sorozatomat, vacsorázok a macskánkkal és hát elkattant az agyam na... de ezt sem tudom elmondani neki, mert ugye nincs itt! :) Tehát mint valami idióta, inkább panaszkodok ismeretleneknek.

2018. júl. 11. 19:52
 6/37 anonim ***** válasza:
35%

Tolerancia mond valamit?

Nő létemre én is megbírok nézni egy két meccset. Nem halnál bele te sem. Vagy ha annyira unod, kösd le magad valamelyik hobbiddal. Ilyen egyszerű.

Bár tudom hisztizni könnyebb.

2018. júl. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
48%
Én néha megnézem a a párommal, vagy olvasok közben, netezgeteg... Addig is együtt vagyunk. Igaz nálunk nem abból áll a nap munka után, hogy hazajövök és vacsorát főzök, ő meg leül egy sörrel a tv elé... Haza jövünk együtt, bekapunk valamit és együtt pihenünk.
2018. júl. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
A másik kérdést nem én írtam ki, de legalább van miből erőt meríteni, köszi a linket. :)
2018. júl. 11. 19:54
 9/37 anonim ***** válasza:
20%

Én imádom a focit, együtt szoktuk nézni, ugyanúgy, mint a Forma 1-et.


Nem volt ez mindig így, én a focit imádtam, ő az F1-et. Mikor megismerkedtünk, megegyeztünk, hogy megnézünk együtt egy-egy versenyt. És lám, mára mindkettőt imádjuk és közösen szurkolunk.


Lehet ám alkalmazkodni egy kapcsolatban! ;)


38/N


Kezdődik a meccs, jó szurkolást! ;) :)

2018. júl. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
64%
A párod egy parasztnak tűnik, de nem a hülye foci miatt. Csak ebben az időszakban a te feladatod minden létező háztartási munka, vagy egyébként is?
2018. júl. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!