Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, kitartsak mellette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, kitartsak mellette vagy ez már egy veszett ügy?

Figyelt kérdés

A párommal majdnem 4 éve vagyunk együtt és abból 2 éve lakunk együtt. 2 hónap múlva lenne az esküvőnk, de nem tudom, hogy együtt kéne e lennünk. Nagyon sokat veszekedünk és sok kérdésben nem értünk egyet pl kutyanevelés. A szüleim sem szívlelik őt pedig egy nagyon okos és kedves ember. Szeretem és tisztelem, csodálatos férfi, de sokszor úgy érzem, hogy nincs jövője a kapcsolatunknak :(

A szexuális életünk sem túl fényes. Nem tudom, hogy ez csak esküvő előtti pánik vagy csak ragaszkodom hozzá, de nem szeretem. Régen megtudtuk beszélni a problémákat, de most olyan mintha ez már csak nyűg lenne.

Valakinek vannak hasonló tapasztalatai, ti mihez kezdenétek?

Kérlek szépen csak normális kommentek érkezzenek.


2018. júl. 12. 10:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

4 éve vagytok együtt, gondolom nem először alakultak ki ezek a problémák hanem már voltak is konfliktusok, nem a semmiből hipp hopp jött ez a felállás.


Persze nyilván jó lenne a változás, nyaralás egyebek, távol mindentől, de utána ugyanúgy ott lesznek a hétköznapok és a napi problémák.


Az emberek nem mehetnek minden áldott nap étterembe, minden héten nyaralni, minden áldott nap kikapcsolódni (persze kivétel akik milliókat keresnek és dolgozniuk sem kell érte) szóval van nagyon nagyon kevés szép napotok de annál több a rossz.


voltam ilyen kapcsolatban, habár a másik oldalról, mi az esküvő előtt 2 hónappal mentünk szét. Szerencsére.

2018. júl. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A kérdező írta, hogy 3 hónapja romlottak meg a dolgok, a lánykérés meg bő egy éve történt.
2018. júl. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Próbáltál már beszélni vele erről? Ha igen és nincs változás, hallgass a megérzéseidre. Ha nem akkor itt az ideje. Lehet ő is elbizonytalanodott, fél veled megbeszélni az érzéseit. Egy őszinte kitárulkozás mindkettőtök részéről még segíthet.
2018. júl. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy Te már nem úgy látod/éled meg a kapcsolatot mint azelőtt. Vagyis esküvő kizárt ha jót akarsz, legalábbis egyenlőre. Kérdés, hogy csak Te látod így vagy mindketten? És ennek tükrében az is, hogy a veszekedések esetleg a Te elégedetlenségedből fakadnak avagy ott is mindketten máshogy reagáltok dolgokra mint azelőtt és ebből lesz a veszekedés? Próbáld meg először is reálisan megítélni a saját hozzáállásod, esetleg az eseményeket amik ide vezettek, mennyire vagy ebben Te a ludas és mennyire ő, hogy aztán le tudj vele ülni beszélni úgy, hogy nem csak egymást fogjátok szidni hanem meglátjátok nemcsak a másik hanem saját hibáitokat is. És eljuttok a megoldásig legyen az esküvő vagy motiváció híján szétmenés. De mint írom először magaddal, magadban tegyél rendet aztán vele, egymással. Meg kell fogalmazódjon benned a letisztult érzéseid alapján, hogy akarod-e ezt vagy már nem is annyira.

És kérdés az is, hogy a szüleid miért nem szívlelik ha okos kedves ember? Van rá okuk vagy sem, esetleg ők is hatnak rád a negatív gondolkodásban stb..

2018. júl. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, az mindenképpen igaz, hogy bennem is van hiba egy kapcsolat két emberen múlik és tudom hogy én pl sokkal türelmetlenebb vagyok. Próbáltam már vele leülni és beszélni erről de akkor nem sokra jutottunk, ismét teszek majd egy próbát, aztán meglátjuk hátha.

Illetve most tényleg sokat dolgoztunk lehet csak nagyon stresszesek vagyunk és megkéne állni kifújni a levegőt.

Talán a kettőt egyszerre.


Illetve a szuleim azért nem kedvelik mert nem ismerik. Ami természetesen nem javít a helyzeten mert sok konfliktust szül.

2018. júl. 12. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!