Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Engem miért dobnak alacsonyabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem miért dobnak alacsonyabb lányok miatt? Mivel jobb egy 150cm csaj?

Figyelt kérdés

2018. júl. 12. 11:08
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
95%
Hát kedves kérdező.. ha a #7-es válaszolót vagy téged kéne választani.. mentalitás alapján látatlanul is őt választanám.
2018. júl. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
74%
Meet a férfiak többségének számára ez a nőies... picike, törékeny, félkézzel a fenekére markolva felemelhető csókolózáshoz
2018. júl. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
97%
A kommented alapján sötét vagy és korlátolt, valószínűleg inkább ez lehet a gond, nem a magasságod.
2018. júl. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 A kérdező kommentje:
Szerintem meg itt mind pasinak az a baja ha egy nő magas és őszinte,mert én pont ezt tettem.
2018. júl. 12. 12:04
 15/54 anonim ***** válasza:
60%
Tény, hogy a magas nők nem népszerűek. Én úgy vagyok vele, akkor legyenek boldogok az alacsonyakkal, aztán emelgessek őket nyugodtan. Sok mindent nem tudsz kezdeni vele, max. próbálsz olyat találni, aki elfogadja, hogy magas vagy.
2018. júl. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 A kérdező kommentje:

177 cm vagyok modell magasság

de nem azt mondom hogy egy 150cm csaj ronda lehet csak,de hol lennének ők vonzóak? ezt nem értem

2018. júl. 12. 12:11
 17/54 anonim ***** válasza:
Én is ilyen magas vagyok, hozzá 57 kiló, hát a modell alkatot nem nagyon hallom, azt viszont igen, hogy ez mennyire nem bejövős stb. De addig örülj, amíg valami fetisiszta be nem talál, mert őket viszont vonzza ezerrel. Meg még azt bírom, mikor dominát keres, csak azért, mert magas vagy.
2018. júl. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
86%
Miért ne lennének? Nem magasságtól függ,hogy ki milyen vonzó..
2018. júl. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
49%

Ott vonzó, ahol te nem. :)

Picike kéz, apró làb, 45-50 kg már ott kerek, ahol kell, és mégis elbírod fél kézzel. Amikor odabújik, épp a mellkasig ér, mint egy kiscica. Cukik, édesek, mint egy igazi kis ínyencség, amiből nem adnak sokat. Mellettük nem nehéz férfinak érezni magad, mert kis törékenyek, mindig kell egy lovag, aki eléri a felső polcot, és segít cipekedni.

A modell magasság képen jól mutat, de élőben csak modell súllyal mutat jól. Nem jönnek be a 70 kilós csatakancàk, hiába nincs rajta felesleg a 180 centijéhez. Nem mellesleg odalent is van különbség, szintén a pici lànyok javára.

2018. júl. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
98%
Remélem csak trollkodsz. Ha mégsem, akkor a szemelyisegeddel, gondolkodásoddal van baj, azért nem kellesz annyira a pasiknak. Tudod a vonzo külső csak egy dolog, de a személyiseggel együtt ad ki egy egészet. Az viszont téged nagyon lehúz a béka segge alá. El vagy szállva a modell alkatnak kikiáltott alakodtól, aztán az ettől eltérő már nem is lehet vonzó? Azért mert alacsonyabb? Attól meg ugyanolyan nőies alakja lehet, csak kisebb.
2018. júl. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!