Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek, mennyire tolerálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, mennyire tolerálnátok ha a pasitok minden hétköznap este inna otthon (és nem vizet)?

Figyelt kérdés

Elég stresszes munkát végzek, és esténként elég gyakran beküldök pár sört vagy pár pohár bort, hogy oldódjon a feszültség. Fogalmazhatunk úgy hogy "nyugattó helyett".

Jelenleg nincs párom, de olykor eszembe jut hogy vajon mit szólna hozzá egy élettárs.



2018. júl. 15. 04:46
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 A kérdező kommentje:

Négye: 1-2 max három sör de akkor már nagyon ideges vagyok.

De mostanában inkább bort iszom mert az szerintem egészségesebb plusz a sör már kikezdi a gyomrom néha.

Mondjuk tegnap megittam olyan 4 dl igen jófajta házibort 1,5 liter erősen szénsavas ásványvízzel mellé.


Sportolok rendszeres, minden hétkönap kb 10 km biciklizés (autózás, buszozás helyett) plusz 2-3 óra futás hetente megszokott lenni.

Tegnap 1 órát futottan 35 fokos melegben pontosan azért hogy az agyam frissüljön és oldódjon a stressz és ma is megyek!

A már említett bort utána focimeccs nézése közben ittam meg:)


A sport sajnos önmagában kevés a stressz csökkentésre, mert eléggé gáz precíziós munkát végzet/végeztem.

heti mondjuk 50 óra gép előtt és ha egy karatert melléütök már borulhat minden....

A pénz kiváló, az utóhatás kevésbé.

Olyasmi feeleing mintha broker lennél csaa műszaki területen

2018. júl. 15. 08:41
 12/69 A kérdező kommentje:

Ötös: ahogy írtam mozgás-italozás kombóról van szó.

Sajnos a problémák csak munhahely váltással oldódnak ilyenkor...de azt pedig nem akartam egyelőre pénzügyi okok miatt.

2018. júl. 15. 08:43
 13/69 A kérdező kommentje:

Hatos:


Ez nem olyan srtreszs mint egy baleset:


Ha egésznap gép elé szögezve és bepörögve számolva telefonálva, szervezve, határidőre szivatva töltöm a napot, akkor estére megzápul az agyam és azt se tudom hol vagyok.

Balesetnél nem zápul meg az ember agya.

2018. júl. 15. 08:47
 14/69 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnám tolerálni.
2018. júl. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/69 A kérdező kommentje:

Kilences:


Heti 1 sör az nagyon nagyon kevés...


Viszont én haverozni nem nagyon járok, mert ledarálta a munkaerőpiac és a a haverjaim jelentős részét, egy másik része meg összeköltözött barátnővel és azóta kb nem láttam, nem is fogom.

Kocsmába se nagyon járok.

Én egyedül iszok otthon!:)

2018. júl. 15. 08:52
 16/69 anonim ***** válasza:
87%
Te sajnos kezdődő alkoholista vagy.
2018. júl. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/69 anonim ***** válasza:

Egyébként túl vagy pörögve, nem tud az agyad kikapcsolni. Le kéne 1-2 hétre állnod a munkával, még a sporttal is és teljesen letisztítanod magad illetve az elmédet. Enyhén szólva már alkoholista vagy, akár beismered magadnak, akár nem. Akik stresszes munkát végeznek, azoknak mind erre különösen oda kell figyelni, hogy tisztulni tudjanak. Még ha sosem szoktál TV-ni, akkor is megéri ilyen esetben fél órát bambulni, kikapcsolni mindent magadba.No meg az alvás, az amit be kell iktatnod ilyenkor. Nincs mellébeszélés 10-kor ágyba, és minimum reggel 9-ig. Még ha nem is tudsz elaludni akkor is sötét legyen, csukott szem, és teljes csend. Meg fogsz újúlni pár nap után.

De ehhez, hogy ezt kivitelezzed elhatározás kell, no meg akarat. Minden alkoholt ami otthon van öntsd ki, hogy ne legyél kisértésbe.

2018. júl. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 anonim ***** válasza:
89%
15 Zugivó vagy, ezt így hivják. Mindegyik alkoholista igy kezdi, mire észbe kap az értelmesebbje, már egyedül képtelen lépni, de elviteti magát orvoshoz.
2018. júl. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/69 A kérdező kommentje:

17:


Köszönöm a jótanácsot!


Augosztus 12-én már szabadságon szeretnék lenni valamelyik tengerben vagy a balatonban pislogva. Ez valszeg így is lesz.

TV-t nem nézek egyáltalán, filmeket se sorozatok se...max gépen néha focit. youtube video-kat is inkább csak hallgatom.

Egész nap gép előtt figyelés után nincs sok kedve hozzá az embernek...hoyg ismét gép előtt legyen...


Volt már olyan hogy megtartóztattam magam és 30 napig nem ittam semmit. Aztán kezdtem elölről...


A módszer valóban nem rossz, de 15 liter bor van éppen a pincében....azt azért csaknem kellene kiönteni... :S

2018. júl. 15. 09:09
 20/69 anonim ***** válasza:
Ha ez függőség, tehát hiánypótlás (nálad stresszoldás), nem tudod abbahagyni, nem tudsz kihagyni 1-2 napot, akkor nem tolerálom.
2018. júl. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!