Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek, mennyire tolerálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, mennyire tolerálnátok ha a pasitok minden hétköznap este inna otthon (és nem vizet)?

Figyelt kérdés

Elég stresszes munkát végzek, és esténként elég gyakran beküldök pár sört vagy pár pohár bort, hogy oldódjon a feszültség. Fogalmazhatunk úgy hogy "nyugattó helyett".

Jelenleg nincs párom, de olykor eszembe jut hogy vajon mit szólna hozzá egy élettárs.



2018. júl. 15. 04:46
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 Mojjo ***** válasza:
@60: Na, ez egy jó ötlet lehet :)
2018. júl. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 anonim ***** válasza:
Hát igen, akkor valszeg a költözés lesz a megoldás, ha nagyvárosi élet nélkül nem tudod magad lefoglalni. Azért a barkácsolás meg a kertészkedés mellett is van értelmes, vidéken űzhető hobbi, pl. mozgás, olvasás.
2018. júl. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim ***** válasza:
És attól még, hogy rinyálsz, hogy szted ez nem alkoholizmus, még az. Ha egy hasonlóan nyugtató helyett szlopáló tündérke elég lesz neked párkapcsolatra, akkor oké.
2018. júl. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 A kérdező kommentje:

Na hölgyeim és uraim, ismét itt vagyok és jelentem 9 nap alatt ittam meg 1,5 liter jófajta bort.


Még a napi két decis átlag sincs meg!


Tény, a hatása miatt.


De nehogymár ez olyan nagyon sok legyen.

Igazi alkeszok naponta lenyomnak ennyit...

2018. júl. 22. 18:14
 65/69 Mojjo ***** válasza:
100%

@6: Ha egy nap, vagy akár egy óra alatt megiszol 1,5 liter bort, aztán 8 napig semmit nem iszol, akkor nem vagy alkesz. Ha minden nap megiszol 1,7 decit, rendszeresen, akkor alkesz vagy.

Már leírtuk párszor: a rendszeresség a kulcsa a dolognak.

2018. júl. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 A kérdező kommentje:

Hát akkor....üsse kő. Alkesz vagyok.


De a bor akkor is jófajta volt:)

2018. júl. 22. 18:54
 67/69 Mojjo ***** válasza:
Nos, kérdező, mi a helyzet azóta? A környezeted/családod észrevette már azóta, hogy alkoholista vagy? Te még mindig tagadod?
2023. júl. 11. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 A kérdező kommentje:

Tartom a kulturszintet. Ilyenkor nyaron maximum egy-ket sor megy le itthon ha egyedul iszok. De van ugy hogy egy sem. Ettol tobbet csak tarsasagban iszom. Tomenyezni szinten. Ezenkivul azota rendszeresen sportolok, szinte mindan nap ami oldja a stresszt es igy kevesbe kivanom az italt is ugy altal aban!Bort ilyenkor nyaron szinte egyaltalan nem iszom.


Raadasul nagyon videkre költöztem, ahol mindemhova vezetni kell....


Igy telnek napjaim:)

2023. júl. 25. 06:08
 69/69 Mojjo ***** válasza:
@68: Szép-szép, fogadd elismerésem :)
2023. júl. 25. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!