Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek, mennyire tolerálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, mennyire tolerálnátok ha a pasitok minden hétköznap este inna otthon (és nem vizet)?

Figyelt kérdés

Elég stresszes munkát végzek, és esténként elég gyakran beküldök pár sört vagy pár pohár bort, hogy oldódjon a feszültség. Fogalmazhatunk úgy hogy "nyugattó helyett".

Jelenleg nincs párom, de olykor eszembe jut hogy vajon mit szólna hozzá egy élettárs.



2018. júl. 15. 04:46
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen formában nekem sem tetszene. Minden nap és rendszeresen, egyedül... És ha még akkor is folytatnád, ha barátnőd van? Kizárt.

Hiába mozogsz mellette, ha nem bírod ki ivás nélkül. Ideje megtanulni lazítani normális módon. Lehet sporotolni, de pihenni is kell, ha stresszes vagy. Hány éves vagy?

2018. júl. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 A kérdező kommentje:
32 éves
2018. júl. 15. 09:14
 23/69 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sossok kommentet. Most megyek futok 1 órát a tűző napon aztán újra jövök!:)


De legalább most nem a déli napsütésben!

2018. júl. 15. 09:15
 24/69 anonim ***** válasza:
19 Ajándékozd el, nagyvonalúan, ingyen bérmentve annak, aki ma elviszi:) Ebben az esetben sem az értéke, sem a mennyisége téged ne érdekeljen.
2018. júl. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 anonim ***** válasza:
100%

Vagy így maradsz és tovább keresed a kifogásokat, vagy elkezdesz felnőtt módjára kompromisszumokat kötni, lemondani dolgokról azért, hogy lehessen nőd. Olyan lehetőség nem igazán van, hogy semmiről nem mondasz le, mindennek csak az előnyeit kéred, a hátrányokat nem és így is lesz olyan nőd, aki tolerálja az alkoholizmusod. Ez a 3 lehetőséged van:


1. Felmondasz a munkahelyeden és keresel nyugodtabb munkát, amit alkoholizmus nélkül is képes vagy elvégezni esetleg kevesebb pénzért.

2. Lemondasz az alkoholról, megtanulsz más módon megbirkózni a stresszel (nem nyugtatókra gondolok, nem is a sportra, ha az nem elég, hanem mondjuk szakember segítségét kéred).

3. Lemondasz arról, hogy nőd lesz, így gond nélkül folytathatod a zugivást és dolgozhatsz az eddigi munkahelyeden.

2018. júl. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem jönnék össze ilyen emberrel. A minden napi ivászat az már alkoholizmus. Én is elég stresszesen élek, de soha nem iszok alkoholt.
2018. júl. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 anonim ***** válasza:
61%

Ez így sok. Nekem egyáltalán nem tetszene, mivel ismerem a forgatókönyvet. Szóvá tenném, te leoltanál engem a francba, hogy egy korlátozós kretén vagyok, meg különben is neked sokkal nehezebb munkád van, amit én úgysem érthetek hiszen én csak egy xyz vagyok. Nem szeretném megvárni, amíg az elég stresszes munkád miatt egyéb dolgokat is csinálsz, ami nem tetszene.

Kérdező, keress másik munkát. Semmi nem ér annyit, hogy tönkretedd magad.

2018. júl. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 Mojjo ***** válasza:
83%
@27: Már késő, ez alkoholizmus. Ha másik munkát keresne, más kifogás miatt folytatná az ivást. És nem jönne rá, hogy kifogás... az alkohol irányítja és észre sem veszi.
2018. júl. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:
75%
Nem tolerálnám!!! Ez nem normális!
2018. júl. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 anonim ***** válasza:
68%
#28 Igaz... Kérdező, még az elején vagy, mentsd magad, kérj segítséget.
2018. júl. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!