Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek, mennyire tolerálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, mennyire tolerálnátok ha a pasitok minden hétköznap este inna otthon (és nem vizet)?

Figyelt kérdés

Elég stresszes munkát végzek, és esténként elég gyakran beküldök pár sört vagy pár pohár bort, hogy oldódjon a feszültség. Fogalmazhatunk úgy hogy "nyugattó helyett".

Jelenleg nincs párom, de olykor eszembe jut hogy vajon mit szólna hozzá egy élettárs.



2018. júl. 15. 04:46
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 A kérdező kommentje:

Hú emberek annyi a kérdés és a komment hogy még végigolvasni se egysezrű nemhogy mindenre válaszolni.:)


Azért alapvetően köszönöm az óriási érdelődést!


A nagybácsi sztorit pedig mindenképpen igyekszem észben tartani!:)

2018. júl. 15. 17:10
 42/69 anonim ***** válasza:
0%
Az en parom is meg issza munka utan 2 sort! Nekem ezzel nincs bajom.
2018. júl. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 anonim ***** válasza:
100%
Az apám alkoholista, úgyhogy semennyire.
2018. júl. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki azért iszik meg 1-2 pohár valamit, mert szereti az ízét, a feelingjét, akármit, az nálam belefér.


Na de ez, hogy "nyugtató helyett", ez biztosan nem. Ebből lesznek az alkoholisták. A problémákat nem elfojtani kell, hanem kezelni. Igazából itt se magával az alkohol fogyasztásával van bajom, hanem azzal, hogy az illetőnek ilyen a problémakezelése, és hogy ilyen gyenge.

2018. júl. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 A kérdező kommentje:

35.:


Vannak olyan munkák amiket "józanon" egyszerűen nem lehet bírni. Fizikai munkák közül ilyen pl a kőműves, szellemi munkák közül meg a banki pénzügyi, vagy informatikai szakterületek közül néhány.


Ha az emebr heti 50-60 órát dolgozik számítógép előtt határidőre, stresszben, hülyekkel körülvéve stb akkor az bizony megterhelő tud lenni.


És azért nem hagyja ott az ember egyből mert kell a pénz...

2018. júl. 16. 12:16
 46/69 A kérdező kommentje:

Bocs elírtam, az utóbbi üzenetet a 44-nek szántam!

Már remeg a kezem:)

2018. júl. 16. 12:17
 47/69 Mojjo ***** válasza:

@45: Bullshit. Dolgoztam pénzügyben. Stresszes, mint a franc, igen. De eszembe nem jutott vedeléssel segíteni a helyzeten. Ezen kívül építésiparhoz is volt közöm, láttam épp elég kőművest, és biztosíthatlak, bőven nem mind iszik.


Te csak kifogásokat gyártasz, hogy miért iszol. Teljesen tipikus alkoholista hozzáállás, az egyik legtipikusabb jele az alkoholizmusnak.


Az meg kifejezetten tetszik, hogy arra nem reagáltál semmit, amikor többen kifejtették neked, hogy az alkoholizmus nem a tömény piákról, hanem a rendszeres, menetrendszerű alkoholfogyasztásról szól...

2018. júl. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 anonim ***** válasza:

#45

Elég bullshit, én informatikai területen dolgozok (igen, stresszes, és sok a hü lye), mégse iszok, vagy legalábbis nem ezért.

Fizikai munkást is ismerek nem egyet, és szintén nem "nyugtatózzák" magukat alkohollal.


Menj el pszichológushoz, járj utána relaxációs módszereknek, vagy valami. A pia nem segít, csak egyre mélyebbre süllyedsz tőle.


44 voltam.

2018. júl. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 A kérdező kommentje:

47.:


Este ha hazaértem igyekszem reagálni ezekre is!

2018. júl. 16. 13:02
 50/69 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem tudnám tolerálni. Nyugtató helyett használni sztem már masszív alkoholizmus.
2018. júl. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!