Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok nő miért képtelen különvál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért képtelen különválasztani a testi és a lelki vágyait?

Figyelt kérdés

Miért vagytok demiszexuálisok, és van az hogy akit szerettek azzal megteszitek azokat a dolgokat is amik amúgy nektek önmagatoktól nem jönnének be? Ezt nem érzitek önmagatok meghazudtolásának?


Miért vállalhatatlan az, hogy ha pl nektek lelkiekben és az életben mint partner tökéletesen megfelel egy ember akkor azt kisajátítjátok magatoknak, és csak azzal akartok lefeküdni, és elvárjátok, hogy ő maga se élje meg a vágyait mással/másokkal?


(a kérdés akár férfiakra is vonatkozik, hiszen ők is bőszen szoktak kisajátítani nőket..)


2018. júl. 15. 13:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

6, "Masreszt meg volt mar hosszu (5+ eves) kapcsolatom es egyszeruen tudom magamrol, hogy neha keresi az ember az ujat, az izgalmat, de ez nem jelenti hogy a kedvese kevesbe fontos neki. En jobbnak latom a tiszta lapokkal jatszast, az oszinteseget, mint az egymast csalo parokat."


Ezzel maximálisan egyetértek:)


Persze, nem ítélem el magam sem, hiszen az ő dolga miként látja a dolgot. Viszont, egyrészt a miértre szeretnék választ kapni, ha tudja indokolni és biztos magában akkor el tudom fogadni maximálisan az álláspontját, azonban ha csak azért ragaszkodik valamihez mert azt úgy szokás akkor azzal nem tudok azonosulni, mert azáltal nem önmaga, hanem egy bábú aki egy a sok közül, nem pedig egy egyéniség, másrészt pedig magamból nem fogok engedni ugyanis nem fogom korlátozni magam más kedvéért, és nem fogok nélkülözni, nem azért élek, hogy másoknak megfeleljek, hanem azért hogy önmagam legyek.


7, "A te dolgod, ha másmilyen vagy, de ne szóld le, azt, amit nem értesz."


Akkor tarts magadnak tükröt.


8, sokat olvastam a témában. pontosan ezért fogalmazódnak meg bennem hasonló kérdések.


sztenderd modell még mindig van, nézd csak meg az alkotmányt. és ami azt illeti üldözés is. azért ezt kár lenne tagadni. de összességében köszönöm a válaszod, hasznos.

2018. júl. 15. 15:41
 12/14 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van üldözés. :) Mindenki ezt érzi. Felmész egy katolikus fórumra ott arról megy a rinya, hogy lenézik és ostobának tartják őket, mert 23 évesen férjhez mentek. Egy szabad szellemű fórumon azon megy az ajvék, hogy ők nem szülőgépek és különben is rohadjon meg minden gyerek és túlnépesedés van, és az ő adójából ne tartsák el a nagycsaládosokat. A következőt az egykézésért nézik le, az utána következőt mert 35 évesen lett anya. Ha valaki házasságban nem használ fogamzásgátlót és minimum öt gyereket szeretne az még konzervatív körökben is döbbenetes. Mindenki üldözöttnek érzi magát. Nincsen sztenderd, pont az a lényeg, hogy mindenféle világnézetű ember azt hiszi, hogy van és az pont az övével ellentétes, tehát ő lenézett, elnyomott.

Amúgy meg dióhájban: ha a dolgokat evolúciós nézőpontból nézed nem pedig énközpontúan akkor azt fogod észrevenni, hogy a szexualitás nem az élvezetről szól elsősorban, hanem az élet továbbadásáról. Az embergyerek felnevelése költséges mulatság, egy nőstény egyednek (szándékosan fogalmazok így) elővigyázatosnak kell lenni, nem pazarolhatja akárkire a teste erőforrásait. Ezért van az, hogy a nőkben erősebb a kötődés, ez szolgálja az ő és az utód érdekét. A hím egyedet meg kell fogni és nem szabad ereszteni. :D Te a fogamzásgátlóval és szociális hálóval felturbózott jelenből vizsgálod az egészet, de ennek az ösztönökhöz nincs olyan sok köze.

Van amúgy még egy adalékom a történethez. A testünk nem steril. A fűvel-fával életmóddal növekszik a fertőzések kockázata. Én erre a témára most különösen érzékeny vagyok, ugyanis a lakótársam pár napja közölte röhögcsélve, hogy hepatitis B fertőzött. Levert a jeges veríték, hogy a közös wc használattal vajon átadta-e nekem, holnap első dolgom lesz időpontot kérni az orvoshoz. A lány nem éppen a merev erkölcseiről híres. Nem tudja hol kapta el. Na ezért is vagyok én rohadtul ellene a szabad szerelemnek, mert egyszerűen nem következmények nélküli.

2018. júl. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

"Te a fogamzásgátlóval és szociális hálóval felturbózott jelenből vizsgálod az egészet, de ennek az ösztönökhöz nincs olyan sok köze."


azért a férfiösztön a magok elszórását diktálja.. legalábbis én erősen így érzem:)


ui.: a fertőzésektől nem csak te tartasz, hanem pasiként én is.

2018. júl. 15. 16:08
 14/14 anonim ***** válasza:
A férfiösztön nem olyan egyszerű, mint ahogyan azt a popkultúra bemutatja, ezért ajánlom a tudósok által írt ismeretterjesztő cikkeket. Van birtokló és védelmező ösztöne is és talán hihetetlen, de tudnak szerelmesek is lenni. Ez meg már tényleg a hihetetlen kategória, mert ezzel nem szokás vagánykodni, de egy idő után a férfiak lustulnak. Azzal az egy darab nővel sem mindig egyszerű. :)
2018. júl. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!