Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet legyőzni a beteges féltékenykedést? Már bele betegszem, és őt is tönkre teszem.

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem bírom már tovább. Megbolondulok. Folyamatosan jár az agyam, hogy éppen kivel van, mit csinál. A legdurvább dolgok fordulnak meg a fejemben. Nem tudom magam türtőztetni. Kétszer el fog menni nyáron külföldre fesztiválra nélkülem. Már most teljesen magam alatt vagyok, hogy meg fog csalni. Annyira szánalmas amit csinálok, ez már beteg, de nem tudom legyőzni. Mit tudnék tenni? Már gondolkodtam rajta, hogy szakítok vele, de annyira szeretem, hogy nem megy. De ez sem mehet így tovább. Nem bírom már sokáig.
2018. júl. 15. 17:51
1 2
 1/16 NDSM ***** válasza:
77%
Keress fel egy pszichológust! Egy szakember megtalálja a gond gyökerét és kezeli.
2018. júl. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem fejezed be ezt akkor hamar vege lesz!!
2018. júl. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

Próbáld úgy felfogni, hogy ha megakar valaki csalni akkor megfog, ha meg nem, akkor a világ bármely részén sem fog.

Mert ez döntés kérdése, amit te nem tudsz uralni és nem is szabad. Légy olyan, hogy azt nyujtod neki, amit senki más, így ha átcseszi a fejed, és te lelépsz, akkor egy életre nem fog tudni elfelejteni, és mindig vissza fog vágyni.

2018. júl. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Eloszor is gondolj arra ,hogy ha nem szeretne nem veled lenne!! Nem igaz??! A feltekenykedessel megfolytod,es bele hajtod pont ,hogy megcsaljon.Bizalom?
2018. júl. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Az előzőhöz még annyit: Hidd el, hogy ezt sem külsővel, sem semmi mással befolyásolni nem tudod. Ez már rajta fog múlni, hogy megcsal vagy sem.Lehetsz a világ legjobb cimlapnője, ha megakar csalni megfog, ha meg nem, akkor nem.
2018. júl. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
furcsa ez a külföldi fesztivál 2x
2018. júl. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Van valami oka hogy féltékeny vagy? Esetleg valami jelét látod annak hogy más érdekli? Vagy nen érzed hogy ugyan úgy szeretne mint eddig? Valamiért csak féltékeny lettél.
2018. júl. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hova tűnt a bizalom a kapcsolatotokból?
2018. júl. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 laonda38 válasza:
100%

2x fesztivál?

Na ott biztos csak munka megbeszélés lesz.

Van benned féltékenység ez igaz!

De sajnos az érzések,néha nagyon igazak.

Szerintem,ezt ő hozta ki belőled,hogy ilyen vagy,,,

2018. júl. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek,voltam hasonló helyzetben. Azt azért le kell szögezni,hogy az hogy ő 2x megy nélküled fesztiválra,úgy hogy neked fájdalmat okoz ezzel,az semmiképp sem oké. Lehet hogy neki belefér,neked pedig nem,de ezt neki kéne figyelembe venni. Ha a párja vagy és szeret,nem szabad ilyen kétségek között hagynia. Elvileg mindkét fél érdeke kéne hogy legyen a kapcsolat és közös idő. Mért nem mész vele? Nem akarsz? Nem tudsz? Nem akarja? Nagyon nem mindegy...

Ha nem bízol benne,annak biztos van oka. Vagy magadban,vagy benne keresendő. Ha vele ezt nem lehet megbeszélni,akkor lehet hogy tényleg nem ér ennyi idegességet az egész. Minden esetre,próbáld vele megbeszélni. Így vagy úgy,de ne magadat emészd miatta. Engedd el. Ha nem megy,engedd útjára. Ha vele maradsz,tanuld meg kezelni,más különben belebetegszel. Tapasztalatból mondom.

2018. júl. 28. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!