Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
A párommal két éve vagyunk együtt. Őt inkább a haverok, motorok, pia érdekel. De azt mondja én vagyok az első. Én lakást szeretnék, arra gyűjtök. Ő a lakástakarékra se szánta rá magát jó ideje. Én nem vagyok az albérlet híve, mert csak viszi a pénzt. Lassan már gyerekvállalási korban vagyunk. De ő ezt nem fogja fel szerintem. Mondjuk nálam is vannak gondok, nekem sok házi munkám van. Őneki semmi dolga. Sokszor viselkedni se tud, nagypofájúskodik, büfög, stb.. Nem tudom őt rendelte e mellém a sors. De elszakadni se tudok tőle. Nem tudom mit csináljak?
2018. júl. 16. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Oké, akkor maradj benne ebben a sz..r kapcsolatban, ahol te csak házirabszolga vagy. Ha neked ez kell, akkor ámen. Mi is a kérdés?


Te választottad őt, te vagy még mindig vele, szóval kérlek, fejezd be a sírást.

Ki milyen rózsát szakít, olyat szagol.

2018. júl. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem illetek Ossze,semmi pozitívat nem mondtál róla minek vagy vele azert mert nincs jobb mert ennek értelme sok nincs...
2018. júl. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer azt mondta egy nagyon okos ember, hogy nezzek magamba, hogy mit szeretnek, es mitol lennek boldog? Ha egyedul maradnek, es szabadon, de csalad, gyerek nelkul elnem le az eletem, vagy ha lenne egy ferjem, gyerekeim, stb. Ezt biztos tudod te is, hogy melyik ut tenne teged boldogga. Ha ferjre, gyerekre vagysz, akkor nem a megfelelo partner van veled, de ha boldog vagy ezzel az eletmoddal, akkor nincs gond. Mindenkinek egy elete van, es ne hagyd elveszni az almaidat, mert azt megbanod. Ha gyerekre vagysz, ne pazarold az idod egy olyan ferfi mellett, aki nem apanak valo. Ha sokaig vacilalsz, kifutsz az idobol. A szakitas fajdalmas dolog, de idovel begyogyul. De egy elrontott eletet nem lehet visszacsinalni.
2018. júl. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igazság szerint félek tőle. Tudna ártani nekem, félek h kitetet a munkahelyemről. Meg a kapcsolatunk elején sokat járt hozzám a kórházba, ezért hálás vagyok neki. Emberileg nem rossz, meg szeret.De hiába mondom neki mi bajom ő fel sem fogja.

Köszönöm a nem rossz indulatú válaszokat!

2018. júl. 16. 21:23
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a nök többsége nem gondolkodik és a nem az apának valóknak szulnek v ráerőltetik a babát miközben a pasirol leri h nem érdekli ez az elvárt családozás,és mellettük felejtik el a bogyót is h de mégis jo lesz az. Nem lesz jo.. Sajnos mindenki maga szarja el az életet nem okolhat mást.
2018. júl. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Félsz tőle,ez milyen kapcsolat mert h boldog nem az fix,mondom ezt úgy h bántalmazó kapcsolatban éltem..
2018. júl. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tedd meg magadért, hogy nem k**úrod el miatta az egész életedet
2018. júl. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még most lépj ki ebbol ha félsz tőle az nem kapcsolat. Ne járj ugy mint én..
2018. júl. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!