Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális dolog az, hogy a vőlegényemnek szinte minden (akár egy éjszakás) régi partnerének a telefonszáma megvan, illetve többel Facebookon is ismerősök? Vagy én gondolom túl?

Figyelt kérdés

2018. júl. 18. 09:16
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem pont az a normális, hogy az ember képes túllépni és lezárni a szerelmi/szexuális viszonyokat úgy, hpgy közben nem akar úgy tenni, mint ha az adott ember sose létezett volna vagy hirtelen valami szörnyeteggé vált volna csak azért, mert már nincs köztük semmi intim dolog. Kész, elmúlt, ettől még nem kell egyből idegenkedni, soha nem szólni egymáshoz és kerülni minden emléket. Számomra pont az ilyen "szakítottunk, szóval most akkor eltávolítalak mindenhonnan, mintha sose ismertelek volna" dolog a szánalmas. Ő már rég lezárta, de ettől még emberileg nem utálta meg őket, így néha beszél velük.. na bumm, nem titkolja, nem sunyul, nem csal meg, szóval nem értem min problémázol.
2018. júl. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Az előző hozzászóló jól beszél. Igy helyes.
2018. júl. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Az én exem a szgépen külön könyvtárakba mentette az összes nőismerősét, kalandokat mindent 40 évre visszamenőleg.volt akit aktfotóval ha volt, ami rendelkezésre állt info. Barátaim szerint beteg dolog engem nem érdekelt....igy is ugy is folyton csajozott
2018. júl. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
60%

Nekem semmi sincs törölve

Van olyan ex, akivel még beszelek

2018. júl. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
4%
Nem normális az exekkel semmilyen formában tartani a kapcsolatot. Gondolj bele, anno jó volt velük, szerette őket, ésszerű hogy ma is ugrana hozzájuk, ezért se engedi el őket. Úgy gondolja hátha szükség lesz még valamelyikre. :) Innen csak egy lépés a szex. Nagyon durva miket kell tűrni nőként férfiaktól, nem? Mondjuk én durvábbat tűrtem férfiként a volt barátnőmtől, de már megszakadt vele minden kapcsolatom. Ő ugyanilyen sunyi volt, mint a kérdező párja. De szerencsére már csak a múltam, amire nem szívesen emlékszem vissza.
2018. júl. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
84%

Nálunk a párom még el is hívta hozzánk a volt kalandjait, szerelmeit... szóval értelem szerűen meg van a telefonszámuk is (de nekem is).

Akikkel barátságba maradt azokkal indőnként összejárunk.

2018. júl. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
5%

Szerencsere a ferjem nem tartja egy exel sem a kapcsolatot...

o teljesen lezarja a dolgokat,a mult az a mult...

Szerencser en is ilyen vagyok

Engem sem erdekek egyik ex sem,sot...

ha 2 evben 1 szer ram ir h hogy vagyok

koszonom jol,egy ket szakszavu mondatban valaszolok

es leesik neki hogy nincs kedvem kidumalni vele a maganeletemet...

mert kerdem en??hogy az exel mirol csacsogtok??

gondolom azert a jelenlegi kapcsolat is szoba kerul

es szerintem senkinek sem tetszeni ha a magan eleteteket massal beszelik meg foleg nem egy ex kuro pajtival...

Szoval nalam hello jol vagyok aztan ennyi

semmi koze a maganeletemhez ugy ahogy masnak sem

Amugy az exekkel vigyazni kell

nem hiaba van a mondas!!!

Ahol egyszer tuz volt,a láng mindig megmarad

2018. júl. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Láng helyett szikrát akartál írni, ugye?

Ha okoskodsz, legalább tennéd úgy, hogy tudod, mit írsz le!

2018. júl. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
0%

Szikra,lang tokmindegy szerintem

Aki nem inge ne vegye magára!

Szerintem erti mindenki nem kell az okoskodas!!!

Ahogy te is irtad!!

Egy kutya vagy azzal amit irtal

mar megbocsass XD

2018. júl. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
0%

Látom itt is a kotekedes megy!

Szerintem is mindegy

en is ertettem elsore

es vegulis szikranak mondjak,de lehetne a szinonimaja is.

Tuz es a lang ,tuz szikra egykutya

ugyanugy ertelmezheto ezert nem akadt meg rajta a szemem

2018. júl. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!