Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális dolog az, hogy a vőlegényemnek szinte minden (akár egy éjszakás) régi partnerének a telefonszáma megvan, illetve többel Facebookon is ismerősök? Vagy én gondolom túl?

Figyelt kérdés

2018. júl. 18. 09:16
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

18-as

Igen azt,köszi az észrevételt😄

De szerencsere sokan értik igy is😀

2018. júl. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Jujj de béna, mikor valaki három hozzászólást ír egymás után, mintha más ember lenne, de közben tök átlátszó a stílusból, hogy egy ember írta ... betegség szint.
2018. júl. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Nem illetek össze,sok különbsèg van köztetek,szerinte ez nem probléma de szerinted igen.

Szerintem sem normàlis amit csinàl én sem tudnàm lenyelni

Bàr nem tudom,én sem tartom a kapcsolatot exel ahogy a párom sem.Tényleg igaz az ahol egyszer tüz volt a szikra megmarad,én nem bolygatnám a múltat sose lehet tudni nem e lesz belöle akármi.Föleg csak szex és más semmi.Èn is volt h összejártam az exel szexre de egyedülálloak voltunk.

Te tudod,de inkabb keress olyan fèrfit akivel egyeztek is.

2018. júl. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Vagy esetleg bizz meg benne

Az en pasimnak is megvannak az exe számai, de pl arra hasznalja, hogy az anyukamnak intezett tortat azon keresztul, aki cukrasz. Nekem is megvan a szamuk, pl nem erdekelt annyira, hogy toroljem oket

2018. júl. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólásokat. Különbözőek vagyunk. Én is ezt gondolom, hogy ahol egyszer láng volt...Nekem ez fura. Főleg azt nem értem, hogyha szeretek valakit, akkor miért a múltba kell tekinteni,miért nem a jövőbe. Az emlékek megmaradnak, nem hiszem hogy annyira fontos lenne egyéjszakás nőkkel is tartani a kapcsolatot.
2018. júl. 19. 18:31
 26/30 anonim ***** válasza:

Figyu!Öszintén!

Hagyd a francba!

Az h egy komoly kapcsolat utàn nèha nèha beszélni az exel oké

de egyéjszakásokkal tartani a kapcsolatot rád nèzve nem a legjobb.

Megfog csalni vagy már meg is csalt!

Nem biztos benned ezért tart pár forrò vasatna tüzben.

Sajnàlom,most legyen eszed ne amikor már kèsö

2018. júl. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

18-as

Sajnàlom h te is egy olyan lelkisèrült ember vagy aki jàr a gyk-ra hogy itt töltse ki a frusztrációját.A való életben te is beszari alak lehetsz.

Már azt vàrtad kibe köthetsz bele.Ès nem azon van a hangsùly hogy kijavitottad hanem a stíluson!Gondolom mindenki màs aki vèlemènyt nyilvánít okoskodik!Pacsi neked!👍

Szikra vagy láng?

Igen tényleg szikrának mondják de a láng se áll távolabb tôle.A láng is újra intenziven fellobanhat mint a szikra.

És nem kínaiul irtam hogy ne lehessen megérteni

de a gyengèbbek kedvèèrt köszönjük a pontosítást.

Én nem kötekedni akarok csak nem èrtem mikor valaki nem bánt senkit

mièrt kell hepciáskodni?

Ès igen rosszul esett amit irtàl ès csak a stílus miatt

mert igen igazad volt,gyorsan irtam nem is esett le hogy nem az a helyes.

Tovàbbi szèp napot mindenkinek!

Kérdezö segitettünk valamit?Jutottál valamire?

2018. júl. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Szerencsére a probléma megszűnt, lassan 4hónapos házasok vagyunk.💖
2019. márc. 3. 01:36
 29/30 anonim ***** válasza:

Sok boldogsagot tovabbra is😊

Legyen minden szuper😊

2019. márc. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Decemberben volt az esküvő? Ilyet se hallottam még.
2019. ápr. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!