Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Smink nélkül nincs szemed és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Smink nélkül nincs szemed és nincs szád, és pufi fejed van! "-jogosan esett rosszul?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt a párommal. Amikor megyek át hozzá, vagy megyünk valahova, sminkben jelenek meg, este lemosom, vagy ha már nála alszom és másnap nem megyünk sehova, akkor sem teszek fel(lemerek menni nélküle a sarki boltba, az a lényeg:D). Múltkor kint sütögettünk, nem volt rajtam smink. Rámnéz a párom(24/F), majd röhögve közli, hogy jééé, neked semmi szemed és szád nincsen! Először nevettem, majd utána közölte, hogy olyan pufi a fejem, mint egy lufi. Mondtam neki, hogy légyszives fejezze be, mert én nem gondolom így, mire rám nézett komolyan, hogy semmi baj nincs azzal hogy nincs szemem, akárhogy erőlködöm nekem nem lesz, ilyen kicsi és kész.

Jó gondoltam, semmi baj, van ez így.

Rá két napra a szobájában nevetgéltünk valamin, és ahogy mosolyogtam, rám nézett, és megint közölte, hogy neked nincs szemed, olyan kicsi.

Azt tudom, hogy mielőtt összejöttünk, 20 évesen neki ezek a különleges szemű lányok tetszettek(amelyik lánynak volt ilyen szép "ív" a szemében). Aztán jöttem én, ezek szerint a kisszemű.

Egyre jobban az az érzésem, hogy látott valami szépszemű lányt, vagy most múlik nála a rózsaszín köd.

Jogosan esik rosszul, vagy ne foglalkozzak vele?

Ilyenkor mindig visszaszólok, de nem érdekli.


2018. júl. 18. 13:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
98%

#8

Ez jó, de még cifráznám picit: "A seggem remélem legalább tetszik, mert az lesz az utolsó, amit látsz belőlem" :D

2018. júl. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
98%
#11 Igen, először azt akartam írni, de féltem, hogy félreérthető lenne :)
2018. júl. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
87%

Jó nagy görény a pasid már megbocsáss'. Én is valami frappáns válasszal ajándékoznám meg cserébe.

-Szép vagy, szép vagy, de a ló se egy csúnya állat-

-Jól nézel ki. Hánytál?-

-Véletlenül összement a boxered a mosásban. Vagy a p.csöd lett ilyen kicsi?-

Ízlés szerint válogathatsz. :)

2018. júl. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
8%

Ugyan már..


Én imádtam és tartottam vonzónak lóarcú vagy mogyorófejű, táskás szemű, pengeajkú, púpos, pocakos stb. Férfiakat is. Láttam én, hogy nem a szépségideál, sőt, egyenesen csúnyának, előnytelennek tartják bizonyos tulajdonságaikat mások(önmagában én is, pl akárnelyik pupos nem tetszene), de egyszerűen vonzó volt rajta számomra, mert ő a lófejétől volt az, akiért odáig voltam, nem örültem volna, ha változik a teste, így volt karakteres.


Ami igaz, felesleges titkolni, bátran ki kell mondani, hogy ez van, de rajtam szép, mert én ettől nézek ki karakteresen.


Stallone szája pl pont ilyen, vagy Monroe szépségpöttye.


Nem hiszem, hogy besértődtek volna, ha azt mondják nekik, hogy héjj, neked érdekes alakú a szád, vagy nahát, neked egy anyajegy barna anyajegy van az arcodon.


Nem csúfolta a tulajdonsagaidat szerintem, nem volt benne rosszindulat, egyedül a pufi fej az, de lehet szegénynek gyér a szókincse és nem tudja máshogy kifejezni a gondolatait.


Én csak leokéztam volna, vagy megkérdeztem volna hogy "és?", vagy mondtam volna, hogy neked meg pufi fejű a barátnőd

2018. júl. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
96%
Ha vele maradsz és szexre kerül a sor, akkor halál komolyan nézz a farkára és mondd neki: jéé, de kicsi farkad van.. "semmi baj nincs azzal hogy nincs farkad, akárhogy erőlködsz neked nem lesz, ilyen kicsi és kész."
2018. júl. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
89%

Utolsó válasza zseniális.:D

Én is ezt mondanám neki.:D

2018. júl. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
95%

Exem is betolt ilyeneket, aztán egyszer visszaszóltam, hogy te meg megcsináltathatnád a fogaid. Erre kiborult, hogy arról ő nem tehet.

Sokan itt is írják, hogy jaj ne vedd magadra, de ha ők kapnának ilyen gyökérséget, akkor menne a hiszti, bizony.

2018. júl. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
89%
ghecikedves..*irónia* legközelebb mielőtt szexeltek nézd tűnődve a farkát majd közöld hogy milyen kis ráncos és löttyedt és milyen kicsit golyói vannak,szinte nem is látszanak.
2018. júl. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
98%

Érdekes, én miért nem csipkelődök a párom magasságán?


Lehetne, mert alacsony, de tudom, hogy nyilván jó szarul esne neki.


Kérdező, a pasikád paraszt, és nyugi, ez csak rosszabb lesz.

2018. júl. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
90%

Nekem kicsit nagy az orrom és azt mondta a volt barátom, hogy tényleg milyen bika szerű orrom van és picik a cicijeim is. Közöltem vele, hogy neki meg kicsi a p'cse. Szó nélkül tiltott mindenhonnan...

El kéne gondolkodnod a kapcsolat jövőjéről.

2018. júl. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!