Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Smink nélkül nincs szemed és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Smink nélkül nincs szemed és nincs szád, és pufi fejed van! "-jogosan esett rosszul?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt a párommal. Amikor megyek át hozzá, vagy megyünk valahova, sminkben jelenek meg, este lemosom, vagy ha már nála alszom és másnap nem megyünk sehova, akkor sem teszek fel(lemerek menni nélküle a sarki boltba, az a lényeg:D). Múltkor kint sütögettünk, nem volt rajtam smink. Rámnéz a párom(24/F), majd röhögve közli, hogy jééé, neked semmi szemed és szád nincsen! Először nevettem, majd utána közölte, hogy olyan pufi a fejem, mint egy lufi. Mondtam neki, hogy légyszives fejezze be, mert én nem gondolom így, mire rám nézett komolyan, hogy semmi baj nincs azzal hogy nincs szemem, akárhogy erőlködöm nekem nem lesz, ilyen kicsi és kész.

Jó gondoltam, semmi baj, van ez így.

Rá két napra a szobájában nevetgéltünk valamin, és ahogy mosolyogtam, rám nézett, és megint közölte, hogy neked nincs szemed, olyan kicsi.

Azt tudom, hogy mielőtt összejöttünk, 20 évesen neki ezek a különleges szemű lányok tetszettek(amelyik lánynak volt ilyen szép "ív" a szemében). Aztán jöttem én, ezek szerint a kisszemű.

Egyre jobban az az érzésem, hogy látott valami szépszemű lányt, vagy most múlik nála a rózsaszín köd.

Jogosan esik rosszul, vagy ne foglalkozzak vele?

Ilyenkor mindig visszaszólok, de nem érdekli.


2018. júl. 18. 13:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%

Én úgy írtam, hogy nekem is mondták, hogy "jéé itt is szeplős vagy", "olyan vagy, mint egy pulykatojás", "nem túl nagy az orrod, csak egy bizonyos szögből látszik annak"


Nem rágtam be. Hazudni szemétség, de az igazság nem bántó szándékú közlésével semmi gond nincs. Én simán meg tudtam beszélni azt is az egyik exemmel, hogy szerinte hány fokos szõgben állnak előre a fogaim vagy hányasnak tartjuk a másikat és magunkat egy 10es skálán. Én 7,5et adtam neki, ő 8at nekem, 2 csodálatos évet voltunk még együtt hatalmas boldogságban úgy, hogy tisztában voltunk és beszéltünk egymás "hibáiról".


A kérdezőnek nincs szemkomplexusa sem arckomplexusa, különben írta volna.

2018. júl. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
92%

De az igazságot csak úgy kihányni minek? A hibáival mindenki tisztában van, nem kell minden reggel közölni, hogy itt a narancsbőr, ott lett egy új ránc, a szád büdös, a hajad kócos..." mi a szar ez?


Ez pont olyan, mikor a kisgyerekek zéró filterrel üvöltenek, hogy "ANYAAA, A BÁCSINAK MI VAN AZ ARCÁÁÁÁN?"


Vagy egy kapcsolat arról szól, hogy a másik akármilyen hibát lát rajtam, mint egy fogyatékos, azonnal közölje?

2018. júl. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
86%
21# de cuki vagy... Csak az a gond, hogy tisztában lenni és elfogadni egymás tulajdonságait/"hibáiit"/adottságait és állandóan ezzel cseszegetni nem ugyanaz... Ha egy pasi alacsony, az egy tény, olyan dolog amiről nem tehet, de írtó kretén dolog állandóan ezzel viccelődni, főleg ha látod hogy a másiknak rosszul esik.
2018. júl. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!