Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fentartható egy olyan kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fentartható egy olyan kapcsolat ahol teljesen más "hobbink"?

Figyelt kérdés

7 hónapos kapcsolat. Én inkább a sétálós, nézelődős programokat szeretem. Ő a bulikat részesíti előnyben. Vajon így lehet ebből komoly? Van aki ugyanebben? Eltérő igények?

Hiába vagyok szerelmes, ha úgy érzem, hogy ez hosszú távon problémát fog okozni. KB heti szinten koncertezik, ehhez képest a közös program kimerül abban hogy otthon együtt alszunk, Max megnezünk egy filmet. Ha én szeretnék valami programot az ejtve van, mert a haverok kitalálnak valamit, és persze az jobb, mivel tuti h koncert vagy valami buli.

Én 28,ő 30.



2018. júl. 19. 13:54
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
* van valaki ugyanebben a helyzetben?
2018. júl. 19. 13:55
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen, ez lehet hosszútávon egy probléma. Kérdés, hogy hajlandóak vagytok-e kompromisszumot kötni egymással és lemondani egymás javára bizonyos dolgokról.
2018. júl. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem a közös hobbi hiánya a probléma, hanem hogy te nem vagy első. Ez így meg nem lesz boldog kapcsolat sose.


Egyetlen párommal sem egyezet a hobbink. De attól még voltak közös programok dögivel amit mindketten élveztünk.

2018. júl. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk 30 évesen elég durva ilyen buli-és haverfüggés...
2018. júl. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában igen, de a ti esetetekben, ahol a drága párod teljesen leszarja, hogy te mit szeretnél és egyáltalán nem töri magát, hogy bármilyen minőségi programot szervezzetek, szerintem nem fog működni. Itt nem az eltérő hobbi a baj, hanem a tisztelet, érdeklődés és kompromisszum teljes hiánya.
2018. júl. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Sajnos valóban nem én vagyok az első. Persze ő ennek az ellenkezőjét állítja.

Igen, 30 évesen nem ennek kellene lennie a prioritásnak. És félek, hogy ez nem változik, nem komolyodik. Nem tudom érdemes e arra várnom, hogy komolyodjon.

2018. júl. 19. 14:02
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"Fentartható egy olyan kapcsolat ahol teljesen más "hobbink"?" - igen, persze hogy fenntartható.


De ez, amit te leírsz, egy kalap sz....., és nem a hobbibeli különbségek miatt, egyszerűen a "párod" tojik a fejedre.

2018. júl. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálatok nem hobbibeli különbségek vannak. Én nem tudnék komolyan venni egy olyan 30 éves faszit, aki még mindig ott tart ennyi idősen, hogy hetente kell a haverkákkal valami helyen ugrálnia.
2018. júl. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocs hogy ezt mondom, de 30 évesen már a családalapításon kéne gondolkodni. Én a bulizós korszakomat 20-22 évesen már kinőttem. Az sem normális hogy a haverok fontosabbak mint az élettársa. Szerintem mutasd meg neki ezt a kérdést,csak még várj hogy legyen több komment. Lehet hogy majd ő is elgondolkodik az egészen.
2018. júl. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Teljesen igazatok van. A saját szavaimat vissza olvasva ez gáz...

Itt az elengedés lesz a jó megoldás.

2018. júl. 19. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!