Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti kifizettetnétek a barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kifizettetnétek a barátnőtökkel a telefont ha ez csinálta volna? Nem direkt csinálta, de ő tehet róla.

Figyelt kérdés
Zsebemben hagytam a telefont ő meg kimosta. Berakta a mosógépbe úgy hogy nem nézte át.
2018. júl. 21. 16:36
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
97%
De akkor aki tudja, hogy a zsebében tartja a telefont, és leveszi a nadrágját, majd a szennyesbe teszi, az nem érzi a telefon súlyát?
2018. júl. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:

Nem a szennyesbe volt.

Ő csak megfogja és bedobálja a ruhákat a mosógépbe

2018. júl. 21. 16:58
 13/45 anonim ***** válasza:
0%

2-es vagyok, utolsó.. persze, de igen jogos.. nyilván az a figyelmetlen aki benne hagyta....

Senki sem mentette fel, hogy alapból az ő hibája... De azért ha a másikkal együttélek és elfelejt valamit én megcsinálom, kiveszem, nem esik le a gyűrű az ujjamról. Ezért egészítjük ki egymást.

De ez az egész kérdés eleve már megmutatja, hogy milyen szuper az a kapcsolat, ahol az egyik fél itt kérdezi meg GYK-n,hogy a barátnőjével kifizetesse a telefonját. Gondolom valami olyasmi lehetett, hogy a csaj észrevette, csak gondolta magában "na még erre se képes, hogy kivegye a zsebéből, majd azt mondom, nem vettem észre".


Szóval ja, zseniális kapcsolat lehet, nem véletlen találtak egymásra.

2018. júl. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
78%

Most komolyan a csaj a hibás? Ő mos, a pasi még arra sem képes, hogy kipakoljon a zsebéből, nemhogy mosson, és még a nő a hibás? Hát a pofám leszakad.

Remélem a segged azért nem kell kitörölni.


Ha te a telefonoddal együtt dobtad a szennyesbe a ruhád, akkor a TE hibád, neked kellett volna a saját zsebeid átnézni, mielőtt belerakod a szennyesbe.

Akkor lehet esetleg a csaj hibája, ha csak a tudtod nélkül összeszedte a ruháid a szobában és kimosta... Bár ebben az esetben meg a francnak hagyod szét a koszos ruháid?

2018. júl. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
97%

Ha van benne valami, akkor a ruha tulajdonos felelőssége, hogy ne legyen benne mosáskor.


Én már egy laza mozdulattal dobom félre, ha a párom nadragzsebe tele. Vagy ürítse ki maga, vagy mossa maga.

A te telefonod, a te nadrágod...

2018. júl. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
38%

Kérdező, ez esetben vedd semmisnek a hozzászólásomat, bocsi :D


Üdv.: 8

2018. júl. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
97%

Tudod, hogy ő így mos.

Tudod, hogy a telód zsebben hordod.

Legközelebb majd átnézed szépen, kipakolod, és elsétálsz vele a szennyesig.

2018. júl. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert az én felelősségem, ha benne hagytam. Ha nem is vette észre amikor bette, akkor is én hagytam benne.

Nem lennék olyan piti, hogy őt hibáztassam, ha én voltam a balphasz.

2018. júl. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
96%
Szóval akkor szana szét hagyod a levetett ruháidat? Azoknak a szennyesben a helyük, nem itt-ott. Ez most egy kis tanulópénz, hogy megtanuld a rendet. Gondolom a többi házimunkából sem veszed ki a részed, lehet, hogy ebből is elege van már a barátnődnek, azért se foglalkozott a zsebeiddel.
2018. júl. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
96%
Ja, milyen természetes, hogy a barátnő mossa a gatyát.
2018. júl. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!