Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti kifizettetnétek a barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kifizettetnétek a barátnőtökkel a telefont ha ez csinálta volna? Nem direkt csinálta, de ő tehet róla.

Figyelt kérdés
Zsebemben hagytam a telefont ő meg kimosta. Berakta a mosógépbe úgy hogy nem nézte át.
2018. júl. 21. 16:36
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
93%
Ezentùl te mosd a ruháidat és nem lesz ilyen probléma.
2018. júl. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
14%

@30: Pedig van némi igazság abban is amit ő leírt. Én pl. leírtam, hogy a mosógépbe kerülő ruhákat illik mindig átnézni, mert bármit benne lehet felejteni a zsebekben. Erre simán lepontoztak, bár nem értem miért.


És amúgy mit gondolsz arról a férfiról, aki amellett, hogy a rendkívül fontos telefonját képes a szennyessel együtt kidobni, feljön a GYK-re panaszkodni, hogy a barátnőjén bevasalja-e a telefon árát. Azon a barátnőn, aki képtelen arra, hogy mosás előtt átnézze a szennyest. Ez tényleg egy jól működő, kiegyensúlyozott és boldog párkapcsolat benyomását kelti.

2018. júl. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
Eltudom képzelni,hogy annyira a mosásra gondolt,hogy minden mást kiszürt a figyelme alol így nem gondolt bele,hogy bármit is úgy rak a mosásba,hogy annak nincs ott a helye. 24N
2018. júl. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:

És amikor olyat írtam róla ami nem tetszett neki akkor töröltette :)

Hiába töröltetted a válaszom te is tudod, hogy az vagy és a barátnőd is rájön amint ezt előadod neki is.. remélem kérni fogod tőle a telefon árát, kifizeti és lepattan tőled:)

2018. júl. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:
34# Én nem töröltettem semmilyen választ:)
2018. júl. 21. 21:24
 36/45 anonim ***** válasza:
91%

Szánalmas vagy kérdező!!

Ha velem kifizettetnéd ,én többet nem mosnám a szaros ruháid,mossad magadnak..!!!

2018. júl. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
94%

Nem a szennyesben volt, hanem a földön? Ha igen, haha, így jár, aki kapcsolatban rendetlen és még tojik is a saját cuccára, hisz tudtad, hogy így szokott mosni, minden széthagyott ruhát bedobál.


Ha székről vette le és szépen oda volt téve, akkor erre én berágnék(és szólnék neki az első ilyen alkalommal), az egyszer használt cuccaimnak van helye egy széken, ha másnap is azt a nadrágot akarom felvenni akkor meg pláne.


Viszont így sem fizettetném ki vele, a lelkiismeretfurdalása épp elég ár, legközelebb nem ismétlődik majd meg ez.


Semmilyen helyzetben sem fizettetném ki vele, és egyedül az utóbbi helyzetben neheztelnék egy kicsit.


Én már mostam ki bérletet magamnak, meg még pár holmit, ha rohanok vagy fáradt vagyoknéha kimarad az ellenőrzés. Egyébként egy férfi farmernek azért van súlya rendesen, egy kisebb vékony okosteló fel sem tűnik, ha az ember siet.

2018. júl. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
100%

Magamból kiindulva simán nem vettem volna észre. Mostam én már sniccert, marék gipszkarton csavart, közel százezer forintot,Bounty-t, slusszkulcsot. Mindig kapkodok,szinte csak összenyalábolom a ruhát és bevágom a gépbe. DE a férjem már okos és vagy kiüríti a zsebét,vagy nem hagyja szét a ruháját.

Ez a kifizettetés irtó bunkó húzás,tuti,hogy csak jót akart,figyelmetlen volt és véletlenül került a gépbe. Mert te gondolod,hogy direkt?

2018. júl. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:

A nadrág az ágyon volt nem a földön. És amúgy nem volt piszkos.

Azt mondta nem direkt csinálta én hiszek neki.

2018. júl. 21. 23:07
 40/45 anonim ***** válasza:
100%

Én mostam már ki saját telefont is, mert figyelmetlen és fáradt voltam. Elôfordul mindenkivel, hogy valamit nem tökéletesen csinál.

Vagy ti még nem rontottatok el semmit? Egész életetekben minden feladatot hiba nélkül megcsináltatok?

2018. júl. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!