Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan akadok ki és féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Steve Davis kérdése:

Jogosan akadok ki és féltékenykedek?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 3 éve vagyunk egyutt,soha nem csalt meg,meg ilyesmik,de van egy srác akivel régóta barátok és előttem viszonyuk volt,majdnem volt szexuális aktus de nem történt meg(kb 3,5 éve).Kapcsolatunk elejen sokat beszelgettek es ez zavart,ezert eltiltottam tole és legutobb buliba reszeg volt es megölelte, és mindig kényszert érez hogy beszélgessen vele,mert megnyugatja hogy beszelgethet vele,tudja hogy rosszul esik nekem mégis csinálja.Sokszor arra gondolok mivan ha egyszer nem vagyok ott buliba,mire vetemedik az ölelésen kívül.(nem látok rá nagy valószínüséget,de hajlamos vgyok ilyenre gondolni)

Ti hogyan reagálnátok? Nagyon elkeserito erzes.Egyszer aztmondta hogy jobban megtudja beszelni vele a gondjait mint velem,de ettől függetlenül velem is megszokott beszelni mindent.De tudom hogy szeret és énis őt 25/F A barátnőm 23 éves.



2018. júl. 21. 21:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Szóval a barátnőd egy buliban egy másik fiút ölelget, ráadás tudod, hogy kedveli, meg volt előtte köztük valami.. és te azt kérdezed jogosan akadsz ki? Ember!! Még jó hogy kiakadsz!! Én a te helyedben megmondanám a nődnek 'vagy ő vagy én, egyszer meglátom, hogy ölelgeted, vége!'. Amúgy nem egy megcsalásról tudok, ami hasonlóan kezdődött, csak mondom. Tudom egy két nem túl értelmes embernek ez normális, meg 'barátság' de én valahogy nem szoktam ölelgetni a barátaim és nincsenek olyan barátaim akivel pár éve majdnem lefeküdtem... ez elég egyértelmű, bár néhány erkölcstelen legalja féreg akkor is azt írná 'mit féltékenykedsz te senki' ha a csaj leszopta volna a srácot
2018. júl. 22. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Egy ölelésben egyrészt még nincs semmi ábdebár érthető. Nem kell eltiltani. Kikell vágni a francba.
2018. júl. 22. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!