Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérhetek erre tanácsokat? Ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérhetek erre tanácsokat? Ki mit mondana erre a helyzetre?

Figyelt kérdés
Párommal 2éve élek együtt.Az első időszakban éreztem és ki is mutatta hogy szeret de egy ideje nem látom rajta.Idő közben kiderült róla hogy több alkalommal hazudott nekem nem egetrengető dolgokban,viszont azóta mindig kételkedem benne hogy igazat mond-e.Abban sem vagyok biztos hogy valóban szeret még vagy csak azért mondja "mert én ezt akarom hallani".Néha úgy veszem észre kényszeresen hazudik mint ha muszàly lenne,ha szóvá teszem felkapja a vizet.
2018. júl. 23. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen tanácsot szeretnél hallani?
2018. júl. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Biztosan ő az igazi! Menj hozzá feleségül és szülj 2 gyereket!
2018. júl. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Esetleg hogyan deríthetném ki valóban komolyan gondolja-e mikor azt mondja szeret.Vagy esetleg lehet-e orvosolni ezt a problémát hogy ne hazudjon.

Bocsánat kicsit rosszul fogalmaztam meg a kérdés részét

2018. júl. 23. 16:59
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nincs rá gyógymód, gyógyszer és teszt sem. Ha nem bízol benne, azon nem segít semmi. Ha tudod, hogy hazudik, akkor nem kell csodálkozni azon, hgy nem bízol benne. Inkább azon lehet csodálkozni, hogy még vele vagy, amikor már azt sem hiszed el neki, hogy szeret. 2 év alatt ide jutottál vele, mit gondolsz, miben lesz más a következő 2?
2018. júl. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Persze ez mind igaz csak azért reménykedik az ember.Nem azok közé tartozom akik csak úgy eldobnak egy kapcsolatot,de sajnos van amin nem lehet segíteni vagy megoldást találni rá.
2018. júl. 23. 17:16
 6/8 anonim ***** válasza:

4-esnek igaza van!


Eddig sem volt őszinte. Mit gondolsz msot majd a szemedbe mondaná őszintén, hogy figyelj kicsim én már nem szeretlek, és nyűg vagy és nem kellesz de nincs más szóval addig jó leszel.


És jaja! Ne menj hozzá feleségül.

2018. júl. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Figyeld meg jól, mit tesz. Mikor azt mondja, szeret, akkor vedd úgy, mintha néma "film" lenne, és csak a tetteit nézd (nyilván nem öt percig), hanem a mindennapokban. Ha igazat mond, akkor érezni fogod, hogy szeret, abból, ahogyan bánik veled. Ha nincs összhangban a kijelentése a viselkedésével, akkor viszont tiszta vizet kell önteni a pohárba.
2018. júl. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Osztom a #4-es véleményét.

Ha nem bízol benne akkor már régen rossz. Esetleg tényleg próbáld a testbeszédét figyelni. Az nem hazudik.

2018. júl. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!