Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagynátok a barátnőtöket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok a barátnőtöket, ha hónapok óta ronda lenne a bőre?

Figyelt kérdés

Januárban hagytam abba a tablettas fogamzásgátló szedését.

Márciusban elkezdtek gyulladt pattanások kijönni az arcomon, a hátamon és a mellkasomon, amiket kinyomni se lehet és nagyon lassan múlnak el. Az arcom kitisztult, de a mellkasom és a hátam még mindig elég csúnya. Még nyáron is szinte csak garbóban merek mutatkozni. Megritkult a szex is köztünk, mert nagyon szégyellem a bőrömet.

Voltam bőrgyógyásznál, jelenleg is antiobiotikumos kencével kenegetem, de látványos javulást nem tapasztaltam.

A párom nem mondta, hogy nagyon zavarná a dolog, de biztos legalább annyira undorodik tőlem, mint én magamtól :(


2018. júl. 25. 01:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Velem is el volt ami veled. Kb fél év alatt múlt el. Nem gondoltam, hogy elhagy a párom. Átmeneti dolog.
2018. júl. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem. Ne magadból indulj ki, mi férfiak nem vagyunk ennyire felszínesek.
2018. júl. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
91%

A pattanasokert nem hagynám el.


A megritkult szexért igen!


Ugye érzed, hogy nem a pattanásaid jelentik a problémát, hanem ahogy kezeled a helyzetet

2018. júl. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ez csunya? Nekem valamilyen megmagyarazhatatlan oknal fogva lassan ket eve olyan gyulladasok jottek ki az allamon, hogy konkretan akkorak neha, hogy mas formaja van toluk az allam also reszenek. De eszembe se jutott hogy emiatt elhagyna a parom. Minden rendben van ebben a kapcsolatban?
2018. júl. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ez semmiség.
2018. júl. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
21%
Amíg sovány maradsz, nőhet ki bármi a testeden, leszarják.
2018. júl. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ha a csúnya bőröd miatt elhagy, akkor jobb is... Viszont! Ezzel a viselkedéssel nem segítesz, sőt... Ha ezt megunja egy idő után, akkor ne csodálkozz.. És nem a pattanások hibája lesz, hanem a tiéd...
2018. júl. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Amikor terhes voltam a kislányunkkal, sajnos én is így jártam, ugyanígy a hormonális változások okozták, semmi sem segített. Én nagyon szégyelltem, utáltam, a férjem állította, hogy ő észre sem veszi, és a viselkedésével mutatta, hogy tényleg nem érdekli. Sokat segített a tudat, hogy ez egy átmeneti állapot, elmúlik. Szülés után elmúlt. Neked is el fog, ha a hormonvihar alábbhagy. Szexelj nyugodtan, nem fogja érdekelni, de az elzárkózásod okozhat bajt.
2018. júl. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Verd ki ezt a butaságot a fejedből!

Ilyen miatt hagyna el a párod? Akkor annyit is ért.

Nekem 14 éves korom óta hatalmas zsírcsomók nőttek az arcomon, nyakamon, amiből több kifakadt(kozmetikus nem mert hozzáérni), és van, ahol szét van nyílva a bőröm a hegtől. A páromat pont nem érdekli, pedig ő egy iszonyat jó pasi, aki bárkit megkaphatna. Emiatt ne szégyenkezz. Ugyanaz az ember maradtál, csak most kijött pár gyulladt pattanás.

És? Ugyanolyan szép vagy ettől, szóval tessék összekapni az önbizalmadat.

(Nekem SOHA nem volt szép bőröm, sőt, az egész mellkasom TELE VAN apró pattanásokkal, nagyon sok. Sosem jutott eszembe garbóba rejteni!)

2018. júl. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!