Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt a barátom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a barátom? Mégis mit tegyek hogy újra normális legyen?

Figyelt kérdés
Három éve vagyunk együtt, viszont az elmúlt másfél-kettő hónapban egyszerűen teljesen megváltozott. Olyan dolgokat csinál amit eddig soha nem csinált a kapcsolatunk során. Nem egyszer volt már olyan, hogy együtt voltunk, felhívták és egyszerűen otthagyott engem, miután megkérdeztem mégis hová megy annyit mond mindig , hogy dolga van, muszáj mennie, és hogy nagyon sajnálja szeret. Eddig 3 év alatt soha nem csinált ilyen dolgokat. Egyszer láttam meg a kocsit amibe beszállt, és egy drága kocsinak tűnt amit nem tudok mire vélni mégis miért száll be ilyen kocsikba, mert barátjainak nincs. De nálam az verte ki a biztosékot, mikor sebes volt az ökle, azt mondta verekedett egy buliban de én ezt nem hiszem el neki. Soha nem volt ilyen típus, aki nekiáll bulikba verekedni, sőt pár barátját megkérdeztem hogy elmentek-e akkor valahova de aztmondta nem voltak sehol. Meg sokkal stresszesebb lett, idegesebb és ezt tapasztalom mikor találkozunk. De ami engem még megrémisztett, hogy párszor előfordult már olyan, hogy egyszerűen csak rátört a sírás és mondogatta hogy sajnálja, nem akar engem megbántani. Úgy érzem teljesen instabil lett lelkileg és kiszámíthatatlan, nem érzem azt hogy boldog. Szüleivel beszéltem mert nem élünk még együtt, aztmondták valóban idegesebb lett, és nem sokat van otthon. Nem tudom mitévő legyek, mert nem akarom ilyen állapotban elhagyni őt meg szeretem, de miért van ez? Megcsal? 20F 19N
2018. júl. 25. 13:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

First Rule of Fight Club...


lehet hogy eladja a testét? Van pénze? Honnan szerzi?

2018. júl. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinuleg illegalis dolog. Komolyan kene beszelni vele errol.
2018. júl. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!